Lektoři jazykových kurzů

Za základ vysokého standardu výuky považujeme náš tým více než 200 zahraničních i českých lektorů. Naši lektoři splňují náročné požadavky Asociace jazykových škol. Samozřejmostí je odborné jazykové vzdělání a min. 2 roky pedagogické praxe. Jejich práci trvale prověřujeme, mj. pomocí zpětné vazby od našich studentů. Klademe důraz na dlouhodobé průběžné vzdělávání a dobré pracovní podmínky našeho lektorského týmu.

Rodilí mluvčí

Rodilí mluvčí pocházejí z celého světa a vedle cizího jazyka vám pomohou pochopit i kulturu své země, která je nezbytná pro skutečné zvládnutí daného jazyka. Nejde jen o angličtinu, ale i o ruštinu, němčinu, francouzštinu, japonštinu, italštinu, srbochorvatštinu, maďarštinu a další jazyky.

Neil Ware

Neil Ware je držitel mezinárodního lektorského certifikátu TEFL. V rámci své profesní praxe zastával manažerská místa v oblasti IT, prodeje a obchodu. V ČR vyučuje angličtinu zejména ve firemních a individuálních kurzech, dále má zkušenosti s výukou teenagerů a dětí. Kromě lektorství angličtiny je trenérem Kung-fu pro děti a dospělé.

Ellen Fyraj

Ellen Fyraj je zkušená lektorka angličtiny, která do svých hodin dává spoustu energie a optimismu. Vystudovala obchodní administrativu v Michiganu a pracovala jako účetní v několika firmách. Lektorské vzdělání doplnila certifikátem TESOL. Od roku 2012 učí různé typy kurzů se zaměřením na všeobecnou nebo obchodní angličtinu. Ellen má také zkušenosti s výukou dětí, tvorbou osnov či vzděláváním lektorů.

Adrian Zasina

Lektor Adrian Zasina, původem z Polska, absolvoval magisterské studium v oboru slovanská filologie na Opolské universitě. V akademickém roce 2013/2014 absolvoval studijní pobyt na  Masarykově univerzitě v Brně. Lektor mluví plynně česky a anglicky.  V Praze se specializuje na výuku obecné i obchodní polštiny a češtiny.

Manuel Mayerhoffer

Lektor Manuel Mayerhoffer pochází z Německa a jeho rodným jazykem je kromě němčiny také italština. Hovoří plynně anglicky (má zkoušku IELTS) a velice dobře česky. Na univerzitě Baden-Württemberg Corporate State University v Mosbachu v Německu získal bakalářský titul a v současné době studuje Mezinárodní vztahy v Praze. V naší jazykové škole učí firemní, veřejné a pomaturitní kurzy. Manuel studenty nakazí svou dobrou náladou a pozitivním přístupem.

Čeští lektoři

Čeští lektoři museli při studiu cizího jazyka zvládnout stejné obtíže jako vy, a jsou proto schopni vám přesně vysvětlit, jak na to, a poradit vám strategie, jak mluvit co nejlépe v co nejkratším čase. Naši lektoři jsou trénovaní, aby v hodinách co nejvíce používali cílový jazyk a k češtině se uchylovali, jen když je to nezbytně nutné.

Gabriela Peřestá

Gabriela Peřestá je mladá a oblíbená lektorka angličtiny a francouzštiny. Výuce v kurzech pro veřejnost se věnuje již od roku 2007. Je držitelkou mezinárodního lektorského certifikátu TEFL (Teaching English as a Foreign Language). Kromě výuky jazyků se studuje obecnou lingvistiku a francouzskou filologii na Univerzitě Karlově v Praze. Díky své empatii a individuálnímu přístupu patří Gabriela k nejoblíbenějším lektorkám našich skupinových kurzů.

Michal Šindelář

Michal Šindelář je absolventem bakalářského studia germanistiky na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Je držitelem certifikátu, celosvětově uznávané zkoušky z německého jazyka – DEUTSCH C1. Výuce jazyků a vedení kurzů německého jazyka pro děti a dospělé se aktivně věnuje již od roku 2010.

Karina Karwacká

Karina Karwacká vystudovala bakalářský program na Pedagogické fakultě Karlovy Univerzity obor Učitelství v mateřských školkách. Je držitelkou lektorského certifikátu TEFL. Kromě výuky dětí učí i dospělé a pomaturitní studenty, praxi má i s výukou dětí ve Velké Británii.

Gabriela Musilová

Gabriela Musilová je lektorkou španělštiny. Vystudovala španělskou filologiii a právo na Univerzitě Palackého a oběma oborům se profesně věnuje. U nás učí španělštinu v pomaturitních a večerních kurzech. Kromě španělštiny mluví také plynně italsky a anglicky.

Marianna Gorroňová

Marianna Gorroňová je lektorkou angličtiny a norštiny. Absolvovala studijní pobyt v oboru vikingská studia na Univerzitě v Oslu (2011–2014) poté studium učitelství anglického jazyka v Praze na Accent College. Má dlouhodobou lektorskou praxi ve výuce jazyků pro individuální, firemní i veřejnostní klientelu. Je držitelkou mezinárodně uznávaného certifikátu pro učitele jazyků TKT. Vedle norštiny a angličtiny vyučuje také italštinu.

Soňa Novotná

Lektorka Soňa Novotná je bilingvní, pochází částečně z Mexika. Vystudovala hispanistiku na FF UK. Kvalifikaci si v roce 2009 doplnila o zkoušku DELE. Má dlouholeté zkušenosti s výukou španělštiny. V hodinách Soňa svou lásku ke španělštině přenáší i na svoje studenty.

Učebny jazykové školy Praha (9× v Praze na metru)

ANDĚL

Na Bělidle 28, Praha 5

BUDĚJOVICKÁ

Pacovská 31, Praha 4

DEJVICKÁ – Santinka

Nám. Na Santince 2, P 6

FLORENC

Ke Štvanici 4, Praha 8

HRADČANSKÁ

Badeniho 290/1, P 6

KOBYLISY

Trojská 46/8, Praha 8

NÁMĚSTÍ MÍRU

nám. Míru 15, Praha 2

NÁMĚSTÍ MÍRU

Slezská 1, Praha 2

VYSOČANSKÁ

Kolbenova 1, Praha 9

Kanceláře jazykové školy

náměstí Míru 15, 120 00 Praha 2
náměstí Na Santince 2, 160 00 Praha 6
Podrobné kontakty

608 602 611

222 517 869

skola@spevacek.info