Maturitní Webinář

Téma: Jak odmaturovat z angličtiny bez stresu?

Zveme tě na interaktivní webinář, kde si přiblížíme praktické tipy, rady a příklady, které ti pomůžou efektivně se připravit na maturitu nejen z angličtiny. Webinářem provede zkušená lektorka, expertka na výuku angličtiny Veronika Hubinová. Můžeš se těšit na 60 minut interaktivní zábavy.

Představení akce

Pojďme se společně podívat na to, jak bude maturita probíhat, jak se na ni připravit a jak zvládnout stres před zkouškou i během ní.

  • Datum a čas: středa 13. 3. 2024 v 18.00 hod. (webinář potrvá 60 minut)

  • Lektorka: Veronika Hubinová

  • Formát: interaktivní webinář v češtině

  • Platforma: Zoom

Veronika Hubinová

Veronika Hubinová je sympatická a velmi metodická lektorka angličtiny. Vystudovala magisterský obor Anglický jazyk na FF UK a nyní pokračuje na doktorském studiu. Výuce angličtiny se věnuje už několik let a má zkušenosti s výukou jednotlivců i skupin. Veronika ovládá kromě angličtiny také francouzštinu. 

Na co se můžeš těšit?

Lektorka Veronika o webináři říká:

  • V první části si ukážeme jednotlivé části zkoušky, o čem jsou, na čem záleží a na co si dát pozor. Projdeme si hlavní strategie přípravy, jak jednotlivé části zkoušky zvládnout a jak se na ně připravit (např.: didaktický test – jak dlouho trvá, z čeho se skládá, jak se boduje, ukázky).

  • Ve druhé části si ukážeme užitečné odkazy – kde najít přípravné testy, cvičení, linky pro samostudium. Také zapojíme AI a ukážeme si jak AI může pomoct v nácviku zkoušky, korekci vlastních textů nebo na tvorbu maturitních cvičení. 

  • Poslední část se bude věnovat zvládání stresu. Ukážeme si praktické uklidňovací nácviky, budeme pracovat s trémou před zkoušku a v průběhu, ukážeme si práci s dechem a zaměříme se na to, jak maturitu zvládnout hlavně v klidu a odolně. 

Webinář je pro všechny studenty zdarma. V případě zájmu se můžeš přihlásit vyplněním formuláře níže. Kapacita webináře je omezená, proto doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Chcete se přihlásit na webinář?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.