Pomaturitní studium němčiny

Představujeme studium, které vás bude bavit a kde se za jediný rok zlepšíte o dvě úrovně. Získáte mezinárodně uznávaný certifikát a skvělou výslovnost díky našim rodilým mluvčím.

 • Zlepšíte se ve všech jazykových dovednostech o 2 úrovně.
 • Zažijete rok studia, které má smysl a přitom vás baví.
 • Naučíte se s jistotou aktivně komunikovat německy.
 • Získáte mezinárodně uznávanou zkoušku.

ON-LINE REZERVACE

Stále se můžete hlásit do pomaturitního studia

Přihlaste se do 31. 12. a získejte status studenta, navíc vám školné snížíme o poměrnou část roku.

Proč si vybrat studium v naší škole?

Zkušení, kvalifikovaní lektoři

Během týdne budete mít tři lektory z různých zemí. Zkušení lektoři vás budou motivovat a studium vás bude bavit.

Malé studijní skupiny 10-14 studentů

V běžných pomaturitních kurzech najdete skupiny po 18 studentech. Naše studijní skupiny mají maximálně 14 studentů.

Metodika, která má cíl

Naše akademické oddělení se stará o to, aby výuka byla pestrá, zábavná a obsahovala nové trendy.

Dvě úrovně jazykové pokročilosti

Jako jedna z mála jazykových škol v Praze nabízíme dvě úrovně pomaturitního studia němčiny – začátečnickou a mírně pokročilou.

Kolik pomaturitní studium němčiny stojí?

týdněvstupní úroveňjazykrozvrhcenarezervovat
20 h.začátečníciněmčinapopá, 9:3012:4526 900rezervace
20 h.mírně pokročilíněmčinapopá, 9:3012:4526 900rezervace

Finance a slevy

 • dva veřejné kurzy naší školy zdarma
 • možnost platby formou splátek
 • vrácení školného při přijetí na VŠ
 • sleva na učebnice 10 %

Služby zdarma

 • studentská karta ISIC
 • mezinárodní zkouška „nanečisto“
 • doplňkové studijní materiály
 • e-learning

Obsah studia

Aktivní komunikace v němčině

V každé třídě učí 3 lektoři. Jeden z lektorů je vždy rodilý mluvčí, který vám pomůže s výslovností a naučí vás aktivně komunikovat ve němčině.

Práce s učebnicí

Zhruba 50% času ve třídě strávíte prací s učebnicí. Utřídíte si německou gramatiku a zásadně si rozšíříte slovní zásobu. Používáme učebnice a pracovní sešity Aussichten a speciální učebnice, které vás připravují ke zkouškám.

Příprava na zkoušku

Připravíme vás na zkoušky Zertifikat A2: Start Deutsch 2 nebo Zertifikat A2: Start Deutsch 2. Úspěšnost našich studentů je každoročně okolo 95 %. Pokud budete mít dobrou docházku a projdete testem nanečisto, zaplatíme vám případný druhý pokus my.

Aktivity mimo třídu

Nejméně jednou za měsíc vyrazíte s lektorem – rodilým mluvčím – mimo třídu a vyzkoušíte si němčinu v praxi. Zajdete si do kina, podniknete piknik, navštívíte výstavu, nebo si uděláte výlet; záleží jen na vaší domluvě s lektorem.

Hodnocení našich studentů

Kvalita výuky, lektoři, materiály apod. jsou až nad míru mé spokojenosti. Nemohu opomenout ani zajištění rodilých mluvčí, to je jednoznačně jedna z věcí, kterou opravdu moc oceňuji. Příprava na mezinárodní zkoušky je velmi těžká, ale věřím, že pod vedením lektorů, které nám škola nabízí, všichni vše hravě zvládneme.

Kateřina, kurz němčiny, středně pokročilí

Lektoři se snaží dělat hodiny zajímavé a zábavné, ale zároveň tak, abychom se toho co nejvíce naučili. Učebnice doplňují o další materiály a učí nás i to, jak mluví dnešní mladí lidé v Německu. Zároveň se intenzivně připravujeme na zkoušky od Goethe-Institutu.

Diana, kurz němčiny, mírně pokročilí

Styl, jakým se má dle mého vyučovat jazyk, zažívám až nyní. Odbornost tu jde ruku v ruce s charismatem a hravostí. To platí pro všechny stejně bych řekl. Žádné mínusy bych také neviděl. jak Zuzka tak Michal předvádějí profesionální práci v podobě dobře vysvětlené látky, které nechybí humor a individualita. A Manuel, rodilý mluvčí, toto vše pravidelně zastřešuje každý pátek svým charakterem, zábavností, a temperamentem, který opravdu vzbuzuje chuť mluvit a nebát se.

Anatoliy, kurz němčiny, středně pokročilí


Lektoři pomaturitního studia němčiny

Zuzana Schwarzová

Zuzana Schwarzová je absolventkou magisterského studia překladatelství a tlumočnictví v oboru němčina a sociologie na Filozofické fakultě UK v Praze. Lektorka získala pedagogické vzdělání pro učitele cizích jazyků (Zertifikat Deutsch als Fremdsprache) v rámci ročního studijního pobytu na Universität Trier v Německu. Výuce jazyků, tlumočení, překládání a vzdělávání se věnuje od roku 2007.

Manuel Mayerhoffer

Manuel pochází z Německa a jeho rodným jazykem je kromě němčiny i italština. Hovoří plynně anglicky a velice dobře česky. Na Baden-Württemberg Corporate State University v Mosbachu získal bakalářský titul a nyní studuje Mezinárodní vztahy v Praze. Manuel vás „nakazí“ svou dobrou náladou a pozitivním přístupem.

Michal Šindelář

Michal Šindelář je absolventem bakalářského studia germanistiky a geografie na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Je držitel certifikátu celosvětově uznávané zkoušky z německého jazyka – DEUTSCH C1. Výuce jazyků německého jazyka pro děti a dospělé se aktivně věnuje již od roku 2010.

Kateřina Krausová

Kateřina Krausová strávila rok na Státní jazykové škole v Liberci, kde studovala němčinu, angličtinu a španělštinu. Poté absolvovala magisterské studium na Pedagogické fakultě Západočeské univerzity v Plzni, obor Německý jazyk a výtvarná výchova pro střední školy. Během studií pracovala jako jazykový asistent v italské škole. Kromě výuky cizích jazyků se věnuje také překladatelství a tlumočnictví.

Domluvte si ukázkovou lekci

Víme, že rozhodování o budoucím studiu se nesmí uspěchat. Proto máte možnost přijít se podívat na ukázkovou lekci a promluvit si s lektorem a se studenty. Stačí zavolat na číslo 222 517 869 a domluvit se s námi na místě a času lekce.


Galerie akcí pomaturitního studia němčiny


Zajímá vás o studiu němčiny něco dalšího?

Učebny jazykové školy Praha (9× v Praze na metru)

ANDĚL

Na Bělidle 28, Praha 5

BUDĚJOVICKÁ

Pacovská 31, Praha 4

DEJVICKÁ – Santinka

Nám. Na Santince 2, P 6

FLORENC

Ke Štvanici 4, Praha 8

HRADČANSKÁ

M. Horákové 64/101, P 6

KOBYLISY

Trojská 46/8, Praha 8

NÁMĚSTÍ MÍRU

nám. Míru 15, Praha 2

NÁMĚSTÍ MÍRU

Slezská 1, Praha 2

VYSOČANSKÁ

Kolbenova 1, Praha 9

Kanceláře jazykové školy

náměstí Míru 15, 120 00 Praha 2
náměstí Na Santince 2, 160 00 Praha 6
Podrobné kontakty

608 602 611

222 517 869

skola@spevacek.info