Den otevřených dveří, beseda se studenty, ukázka kaligrafie – 29. 8.

Zajímá vás Japonsko, jeho jazyk a kultura? Chcete zjistit, zda jsou pro vás kurzy japonštiny v jazykové škole Spěváček to pravé? Přijďte se podívat na den otevřených dveří, kde si můžete popovídat s bývalými studenty a vyzkoušet si kaligrafii.

  • Kdy: středa 29. srpna od 15:00
  • Kde: nám. Míru 15, Praha 2

Na co se můžete těšit?

Na všechny vaše dotazy vám kromě lektorů odpoví také absolventi pomaturitního studia japonštiny. Pokud vás zajímá japonské písmo, můžete si vyzkoušet kaligrafii.

  • Popovídáte si s bývalými studenty japonštiny v JŠ Spěváček.
  • Vyzkoušíte si kaligrafii pod vedením lektorky Petry Vitáskové.
  • Budou vám zodpovězeny všechny dotazy ohledně kurzů japonštiny.
  • Nahlédnete do učebnic a studijních materiálů, které používáme.

 

Na dni otevřených dveří bude přítomna také vedoucí japonských studií v JŠ Spěváček Denisa Vostrá, která povede besedu s absolventy a Petra Vitásková, která vám ukáže umění kaligrafie.

 

Denisa Vostrá

vystudovala japanologii na FF UK a doktorské studium na DAMU. Je odbornicí na japonskou tradiční kulturu a divadlo. Věnuje se redakční činnosti a překládá odborné i umělecké texty. Je spoluautorkou komplexu učebnic Japonština (Grada, 2007). Kromě jazykové školy Spěváček pedagogicky působí také na Slezské univerzitě a MUP.

 

 

 

Petra Vitásková

Petra Vitásková vystudovala kaligrafii ve škole Nihon Shodou Kyoiku Gakkai v Tokiu. Má 6 dan v různých disciplínách kaligrafie a zkoušku Shi kyo, která ji opravňuje kaligrafii vyučovat. Kaligrafii učí v JŠ SPĚVÁČEK i ve vlastních večerních kurzech.

 

Registrace

 

[caldera_form id=“CF5a64c5b0cb012″]