🎁 Darujte dárek, který dává smysl – vánoční poukaz na jazykový kurz. Obdarujte své blízké.

Den otevřených dveří

Přemýšlíte, kam se vydat po maturitě? Zúčastněte se našeho dne otevřených dveří. Ředitel školy Martin Hejhal vás provede školou, seznámí s naším studiem, představí lektory a zodpoví všechny vaše otázky.

 • 30. srpna v 16.00
 • Jazyková škola Spěváček, náměstí Míru 15, Praha 2
 • zaregistrujte se předem pomocí formuláře 
 • po registraci vám pošleme bližší informace e-mailem
Dní
Hodin
Minut
Vteřin

Na co se těšit? 

 • Zjistíte přímo u zdroje, jak pomaturitní studium funguje.
 • Dozvíte se více o lektorech pomaturitního studia.
 • Bude vám jasné, jak a kdy se přihlásit.
 • Ředitel školy zodpoví všechny vaše dotazy.

Proč zvolit pomaturitní studium?

 • Za rok se zlepšíte o 2 jazykové úrovně.
 • Získáte mezinárodně uznávaný jazykový certifikát.
 • Zlepšíte si výslovnost díky výuce s rodilým mluvčím.
 • Zachováte si status studenta na celý rok.

Nejčastěji se ptáte:

Cílem programu pomaturitního studia jazyků je naučit vás komunikovat v cizím jazyce a připravit vás k mezinárodně uznávaným zkouškám.

 • velmi malé studijní skupinky (10–15 studentů)
 • 20 vyučovacích hodin týdně
 • denně 9.30–12.45

Na závěr studia složíte příslušné mezinárodní zkoušky:

 • Cambridge English – zkoušky Key (KET), Preliminary (PET), First (FCE) a Advanced (CAE)

Zkoušky pokrývají všechny čtyři jazykové dovednosti (poslech, mluvení, porozumění textu a psaní) a posuzují schopnost kandidátů dorozumět se v autentických životních situacích. Věříme, že pokud se s námi během roku budete na zkoušku zodpovědně připravovat, jistě ji na závěr studia složíte, proto jsme se rozhodli, poskytnout vám garanci složení zkoušky.

Věříme, že pokud se s námi během roku budete na zkoušku zodpovědně připravovat, jistě ji na závěr studia složíte, proto jsme se rozhodli, poskytnout vám garanci složení zkoušky. Těm z vás, kteří nesložíte zkoušku z angličtiny, uhradíme 100 % ceny zkoušky v nejbližším opravném termínu.

Garance složení zkoušky platí v případě, že: 

 • Budete mít docházku za celou dobu studia alespoň 80 %.
 • Získáte alespoň 80 % bodů ve zkoušce „nanečisto“.

Zkouška „nanečisto“ (mock test) vám umožní vyzkoušet si autentickou atmosféru mezinárodní zkoušky. Díky mock testu se psychicky připravíte na skutečnou zkoušku a především získáte zpětnou vazbu v tom, jaké jsou vaše šance u zkoušky uspět. Zkoušky nanečisto jsou obsahově shodné s mezinárodními zkouškami, na které se budete hlásit.

Vstupní jazykové úrovně jednotlivých kurzů (začátečník až pokročilý) jsme nastavili s ohledem na to, aby studenti po absolvování pomaturitního studia byli schopni složit odpovídající zkoušku.  V rámci přijetí ke studiu absolvujete písemný rozřazovací test a ústní pohovor. Na základě výsledků testu a pohovoru vás pak zařadíme do jedné z pěti jazykových úrovní.  Budete tak mít zaručeno, že budete ve třídě se spolužáky, kteří umí anglicky podobně jako vy.  

Pracujeme s nejmodernějšími učebnicemi angličtiny, které podporují takzvanou komunikativní metodu. Učebnice kladou důraz na schopnost domluvit se, moderní slovní zásobu, denně využitelné fráze a srozumitelné vysvětlení gramatiky. K učebnicím jsou přiložena originální CD s poslechy, které se používají v hodinách. K učebnicím patří i e-learning. Výuka je doplněna o další studijní materiály vydané speciálně pro přípravu k mezinárodně uznávaným zkouškám Cambridge

Školné uhradíte buď platbou v hotovosti na adrese jazykové školy nebo bezhotovostním převodem v níže uvedených termínech:

 • Po přihlášení do studia uhradíte zálohu 5 000 Kč. Zaplacením zálohy si zajistíte závaznou rezervaci místa v kurzu. Záloha vám bude započtena do celkové ceny pomaturitního studia nebo vrácena v případě, že budete přijati na vysokou školu.
 • Před nástupem do studia uhradíte zbylou část školného (celková cena mínus záloha).
 • Cena za školné formou dvou splátek vychází z aktuální ceny studia,  která se navyšuje o 3 %. Před nástupem do studia uhradíte 50 % ceny studia a zbylou část školného (50 % ceny mínus záloha) uhradíte v termínu dle splátkového kalendáře.
 • Cena za školné formou sedmi splátek vychází z aktuální ceny studia,  která se navyšuje o 10 %. Před nástupem do studia uhradíte 40 % ceny studia a zbylou část školného (60 % ceny mínus záloha) uhradíte v termínu dle splátkového kalendáře.

Největší skupinu studentů tvoří čerství maturanti, kteří se chtějí za jeden rok výrazně zlepšit v angličtině. Těm zůstává i status studenta pro potřeby zdravotního a sociálního pojištění, daňových odpočtů, studentských slev na jízdné, apod. Zhruba 15 % studentů pak tvoří vysokoškoláci, lidé, kteří se vrátili z delšího zahraničního pobytu, maminky na mateřské dovolené a další, kteří sice už nemají nárok na status studenta, ale správně vyhodnotili pomaturitní studium jako nejrychlejší a nejlevnější způsob, jak se naučit nebo si osvěžit cizí jazyk.

Ano, každý rok probíhá čilá spolupráce s mezinárodní organizací IFSA Butler. Díky tomu mají studenti angličtiny možnost vyměnit si zkušenosti a popovídat si se studenty z celého světa, kteří přijedou v rámci výměnného programu do Prahy. Je to pro ně jedinečná šance, jak potkat rodilé mluvčí v podobném věku.

Pro pomaturitní kurzy využíváme stejné prostory jako pro kurzy pro veřejnost. Při rezervaci pomaturitního studia si můžete zvolit preferovanou učebnu v následujících lokalitách v těsné blízkosti metra: Florenc, Náměstí Míru, Hradčanská, Anděl, Vysočanská, Budějovická a Kobylisy.

Učebny jsou moderně vybavené. Je v nich k dispozici počítač s trvalým připojením k internetu a reproduktory, chytrá televize s připojením na internet, CD a DVD přehrávač a připojení k internetu přes Wi-Fi. K dispozici je malá kuchyňka a automat na stolní vodu.

Cílem využití IT ve výuce je především doplnit výukový program o zábavní prvek a zároveň využit aktuální témata, při kterých si rozšiřujete praktickou slovní zásobu. V pomaturitním studiu využíváme především chytré telefony a také notebooky, nejčastěji při skupinových aktivitách, jako je sledování videa s titulky, čtení textů, hraní interaktivních skupinových her a podobně.

Naše třídy jsou vybaveny moderní AV technikou (projektory nebo širokoúhlými HD televizory). Zároveň máte možnost kdykoli využít Wi-Fi připojení k internetu, který je dostupný ve všech učebnách.

Důležitou součástí využití IT ve výuce je informační podpora studia a podpora komunikace mezi školou a studenty. Za tím účelem využíváme informační systém školy, kde najdete zejména přehled docházky.

Tereza (ČR), lektorka angličtiny a korejštiny

Chci dorazit na Den otevřených dveří

Upozorníme vás den před konáním akce.

ukázková hodina ZDARMA

Přesvědčte se, zda je pro vás pomaturitní studium to pravé. Nechte nám tady svůj telefon, ozveme se a hodinu domluvíme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Váš kontakt využijeme pouze pro potřeby dohodnutí ukázkové hodiny.