Pomaturitní studium angličtiny

Představujeme studium, které vás bude bavit a kde se za jediný rok zlepšíte o dvě úrovně. Získáte mezinárodně uznávaný certifikát a skvělou výslovnost díky našim rodilým mluvčím s britskou i americkou angličtinou.

 • Zlepšíte se ve všech jazykových dovednostech o 2 úrovně.
 • Zažijete rok studia, které má smysl a přitom vás baví.
 • Naučíte se s jistotou aktivně komunikovat anglicky.
 • Získáte mezinárodně uznávanou zkoušku.

ON-LINE REZERVACE

Stále se můžete hlásit do pomaturitního studia

Přihlaste se do 31. 12. a získejte status studenta, navíc vám školné snížíme o poměrnou část roku.

Proč si vybrat studium v naší škole?

Zkušení, kvalifikovaní lektoři

Během týdne budete mít tři lektory z různých zemí. Zkušení lektoři vás budou motivovat a studium vás bude bavit.

Malé studijní skupiny 10-14 studentů

V běžných pomaturitních kurzech najdete skupiny po 18 studentech. Naše studijní skupiny mají maximálně 14 studentů.

Metodika, která má cíl

Naše akademické oddělení se stará o to, aby výuka byla pestrá, zábavná a obsahovala nové trendy.

Pět úrovní jazykové pokročilosti

Před zahájením studia vás otestujeme a zařadíme do jedné z 5 úrovní. Při výuce tak nebudete muset na nikoho čekat ani nikoho dohánět.

Kolik pomaturitní studium angličtiny stojí?

týdněvstupní úroveňjazykrozvrhcenarezervovat
20 h.začátečníciangličtinapopá, 9:3012:4526 900rezervace
20 h.mírně pokročilíangličtinapopá, 9:3012:4526 900rezervace
20 h.středně pokročilíangličtinapopá, 9:3012:4526 900rezervace
20 h.pokročilíangličtinapopá, 9:3012:4526 900rezervace
20 h.velmi pokročilíangličtinapopá, 9:3012:4526 900rezervace

Finance a slevy

 • dva veřejné kurzy naší školy zdarma
 • možnost platby formou splátek
 • vrácení školného při přijetí na VŠ
 • sleva na učebnice 10 %

Služby zdarma

 • studentská karta ISIC
 • mezinárodní zkouška „nanečisto“
 • doplňkové studijní materiály
 • e-learning

Obsah studia

Aktivní komunikace v angličtině

V každé třídě učí 3 lektoři. Čím vyšší je jazyková úroveň třídy, tím více má hodin s rodilými mluvčími z USA, Velké Británie, Irska, Austrálie a Nového Zélandu. Naučíte se aktivně komunikovat a přemýšlet anglicky.

Práce s učebnicí

Zhruba 50% času ve třídě strávíte prací s učebnicí. Utřídíte si anglickou gramatiku a zásadně si rozšíříte slovní zásobu. Používáme třetí edice řady učebnic English File a speciální učebnice, které vás připravují ke zkouškám.

Příprava na zkoušku

Připravíme vás na zkoušky Cambridge (Key, Preliminary, First a Advanced – KET, PET, FCE, CAE). Úspěšnost našich studentů je každoročně okolo 95 %. Pokud budete mít dobrou docházku a projdete testem nanečisto, zaplatíme vám případný druhý pokus my.

Aktivity mimo třídu

Nejméně jednou za měsíc vyrazíte s lektorem – rodilým mluvčím – mimo třídu a vyzkoušíte si angličtinu v praxi. Zajdete si do kina, podniknete piknik, navštívíte výstavu, nebo si uděláte výlet; záleží jen na vaší domluvě s lektorem.

Hodnocení našich studentů

Narazila jsem na lektory, kteří dokáží perfektně vysvětlit gramatiku – lépe než na střední škole. Zároveň jsou ale hodiny zábavné, snaží se, abychom se nebáli komunikovat, a rozvíjejí nás i po stránce obecních vědomostí o Anglii nebo USA. Navíc s nimi chodíme i do „terénu“ a zapojujeme tak angličtinu v běžném životě.

Lenka, kurz angličtiny, středně pokročilí

Tato škola je skvělá. Máme jednoho českého lektora a dva rodilé mluvčí. Všichni vyučují zábavnou formou, gramatiku nás naučí perfektně. Když něčemu nerozumíme nebo potřebujeme poradit, pomůžou nám. Za necelý půlrok jsem se naučila více než za 12 let angličtiny na základní a poté střední škole. Velmi doporučuji tuto školu!

Sandra, kurz angličtiny, mírně pokročilí

Líbí se mi, jak nám lektoři vysvětlují gramatiku na konkrétních příkladech i to, že s rodilými mluvčími mluvíme jen anglicky. Zároveň nás učí fráze a slovní zásobu. Všichni se snaží vyučovat zábavnou formou a všechno nám dobře vysvětlit. Jsem spokojená.

Petra, kurz angličtiny, mírně pokročilí

Osobně jsem si nemohla přát lepší lektory. Mladí, se smyslem pro humor a zároveň neztrácí náš respekt. Hlavní ale je, že jsou to rodilí mluvčí jak s britskou, tak americkou angličtinu. Vymýšlíme společné mimoškolní akce a se bavíme jen anglicky, což je skvělé.

Olivie, kurz angličtiny, pokročilí

S pomaturitním studiem angličtiny jsem spokojena. Nejen že jsem v anglickém jazyce nucena mluvit, ale také přemýšlet, navíc dobře a pochopitelně vysvětlují gramatiku. Jazykovou školu můžu jedině doporučit.

Lenka, kurz angličtiny, středně pokročilí

V pomaturitním studiu je to super. Líbí se mi, že máme rodilé mluvčí z různých zemí a tak slyšíme i jinou angličtinu. Mimoškolní aktivity jsou určitě dobrý nápad, jelikož si užijeme vždycky spoustu zábavy a použijeme angličtinu v běžném životě mimo třídu. Gramatiku umí lektoři podat tak, aby tomu člověk opravdu rozuměl a zároveň toho do nás nehustí moc najednou. Je opravdu vidět, že lektorům záleží na tom, aby jsme zkoušku na konci roku úspěšně složili

Josef, kurz angličtiny, středně pokročilí


Lektoři pomaturitního studia angličtiny

Jsme moderní jazyková škola s více než 3 000 studenty. Náš akademický tým tvoří 300 lektorů z 32 zemí. Vaše pomaturitním studium angličtiny povedou:

Tereza Petrů

Tereza Petrů vystudovala koreanistiku na Filozofické fakultě UK v Praze a v současnosti působí jako lektorka anglického a korejského jazyka v kurzech pro veřejnost i ve firmách. Je držitelkou mezinárodních jazykových certifikátů FCE a TOEIC v angličtině. Absolvovala také intenzivní kurz korejského jazyka s dokončenou úrovní C1 v Koreji.

Paul Snook

Paul pochází z Austrálie. Po získání lektorské kvalifikace v učitelství angličtiny včetně specializace na kurzy pro teenagery se přestěhoval do Prahy, kde žije a vyučuje angličtinu od roku 2013. Paul miluje karate, pět let vedl pobočku Cebrano Martial Arts Academy.

Alžběta Laurincová

Alžběta Laurincová absolvovala magisterské studium anglistiky a amerikanistiky na Filozofické fakultě UK v Praze. Vzdělání si rozšířila získáním osvědčení o pedagogické způsobilosti v Jazykovém centru UK v Praze. Tato lektorka se věnuje výuce jazyků od roku 2013, mimo jiné učila na střední škole a působila jako lektorka pro firemní klientelu. V Praze učí obchodní a odbornou angličtinu a němčinu se specializací na firemní a individuální kurzy.

Jon Biddle

Jon Biddle pochází z Velké Británie, kde vyučoval angličtinu pro cizince. V České republice vyučoval na London Institute a Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů v Praze. Lektorské zkušenosti nabyl také jako hlavní metodik na letních školách v Anglii. Po absolvování univerzity získal lektorskou kvalifikaci TEFL. V Praze se věnuje výuce obchodní a odborné angličtiny.

Shamsi Amrik

Amrik Sahnsi je z Velké Británie. Vystudoval IT na Staffordshire University, pak získal kvalifikaci CELTA pro výuku angličtiny jako cizího jazyka. Učil několik let v Japonsku a ve Španělsku, od roku 2012 pracuje u nás. Miluje hudbu, hraje na kytaru, banjo, klávesy i bubny, kytar má dokonce celou sbírku. Organizuje mimoškolní aktivity a movie nights pro studenty pomaturitního studia angličtiny.

Matthew Slavik

Matthew Slavik, původem z USA, absolvoval magisterské studium ekologie a environmentalistiky na University of California v USA. Lektorskou kvalifikaci TEFL získal v Praze. Specializuje se na výuku obecné a obchodní angličtiny ve firemních, veřejných i individuálních kurzech. O prázdninách vede také příměstské tábory angličtiny pro děti.


Galerie akcí pomaturitního studia angličtiny


Domluvte si ukázkovou lekci

Zmeškali jste den otevřených dveří? Přijďte se k nám podívat kdykoliv jindy!

Víme, že rozhodování o budoucím studiu se nesmí uspěchat. Proto máte možnost přijít se podívat na ukázkovou lekci a promluvit si s lektorem a se studenty. Stačí zavolat na číslo 222 517 869 a domluvit se s námi na místě a času lekce.

Rezervace studia

Doporučujeme vám zajistit si místo v pomaturitním studiu angličtiny již nyní prostřednictvím nezávazné on-line rezervace.

ON-LINE REZERVACE

Zeptejte se

Chcete se zeptat na cokoli ohledně pomaturitního studia angličtiny? Dejte nám vědět, rádi vám obratem odpovíme.

Učebny jazykové školy Praha (9× v Praze na metru)

ANDĚL

Na Bělidle 28, Praha 5

BUDĚJOVICKÁ

Pacovská 31, Praha 4

DEJVICKÁ – Santinka

Nám. Na Santince 2, P 6

FLORENC

Ke Štvanici 4, Praha 8

HRADČANSKÁ

M. Horákové 64/101, P 6

KOBYLISY

Trojská 46/8, Praha 8

NÁMĚSTÍ MÍRU

nám. Míru 15, Praha 2

NÁMĚSTÍ MÍRU

Slezská 1, Praha 2

VYSOČANSKÁ

Kolbenova 1, Praha 9

Kanceláře jazykové školy

náměstí Míru 15, 120 00 Praha 2
náměstí Na Santince 2, 160 00 Praha 6
Podrobné kontakty

608 602 611

222 517 869

skola@spevacek.info