CERTIFIKÁT ČSN EN ISO 9001:2015

V roce 2005 jsme zavedli systém managementu jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001:2001.

Norma ISO určuje, které činnosti musí společnost realizovat a jaké zdroje musí mít k dispozici. Systém managementu jakosti je předmětem trvalého a systematického zlepšování a odráží tak zvyšující se požadavky zákazníků a pozitivní změny probíhající v naší společnosti.

V červnu 2019 jsme byli certifikováni podle nejnovějšího vydání této normy – ČSN EN ISO 9001:2015.

VIZE

Zákazníky vyhledávaná moderní a vysoce kvalitní jazyková škola s pestrou nabídkou jazykových vzdělávacích služeb, které vytvářejí dostatečně stabilní bázi a dostatečně vysoký zisk pro další dynamický rozvoj školy a přiměřené zúročení investice majitelů. Spolehlivý partner.

Jazyková škola poskytující výuku firemním zákazníkům i veřejnosti na stejně vysoké úrovni, jakou nabízí u překladatelských a tlumočnických služeb.

Kompaktní skupina poskytující komplexní jazykové služby nejvyšší kvality s flexibilitou odpovídající potřebám zákazníka.

Úspěch skupiny vychází z kvalitního a vysoce motivovaného týmu spolupracovníků na všech úrovních a z důsledného využívání odborných kompetencí lektorů.

Politika jakosti skupiny SPĚVÁČEK

Od svého založení v roce 1993 si klademe za cíl poskytovat komplexní služby nejvyšší kvality, které přesně odpovídají potřebám zákazníka. V roce 2005 jsme se zařadili mezi smluvní překladatelské agentury Rady Evropské unie. Mezi našimi stálými zákazníky jsou některé z největších evropských koncernů, bank a mezinárodních advokátních kanceláří. Chceme být vyhledávaným partnerem špičkových firem působících v našich stěžejních oborech, které ocení naši odbornou kompetenci.

Chceme být vyhledávaným partnerem zákazníků z nejvyspělejších zemí světa. Mezinárodní spolupráce a globalizace se staly každodenní samozřejmostí. Síť našich překladatelů a tlumočníků pokrývá celou Evropu a naleznete je také v zámoří.

Pro naše zákazníky chceme být kompetentním partnerem a pomocníkem ve všech jazykových otázkách. Chceme pro ně být jazykovou agenturou se zvláštním zaměřením právě na jejich obor. Stejně jako překladatelská agentura klade i jazyková škola zvláštní důraz na kvalitu.

Učebny jazykové školy Praha (9× v Praze na metru)

ANDĚL

Na Bělidle 28, Praha 5

BUDĚJOVICKÁ

Pacovská 31, Praha 4

DEJVICKÁ – Santinka

Nám. Na Santince 2, P 6

FLORENC

Ke Štvanici 4, Praha 8

HRADČANSKÁ

Badeniho 290/1, P 6

KOBYLISY

Trojská 46/8, Praha 8

NÁMĚSTÍ MÍRU

nám. Míru 15, Praha 2

NÁMĚSTÍ MÍRU

Slezská 1, Praha 2

VYSOČANSKÁ

Kolbenova 1, Praha 9

Kanceláře jazykové školy

náměstí Míru 15, 120 00 Praha 2
náměstí Na Santince 2, 160 00 Praha 6
Podrobné kontakty

608 602 611

222 517 869

skola@spevacek.info