O nás

SPĚVÁČEK jazyková škola

Jazyková škola SPĚVÁČEK zahájila svoji činnost v říjnu 2003. Stavíme na tradici původní britsko-americké jazykové školy St. James Language Center. Tuto tradici pečlivě střežíme. Naše jazykové kurzy pro veřejnost navštěvuje více než 3500 studentů. Učebny jazykové školy naleznete v Dejvicích, na Hradčanské, na náměstí Míru, na Budějovické, Vysočanské, Andělu a na Florenci.

Kvalitní jazyková výuka

V naší nabídce naleznete skupinové kurzy pro veřejnost, intenzivní přípravné kurzy ke složení mezinárodních jazykových zkoušek a individuální kurzy šité na míru požadavkům studenta. Naši studenti mají možnost zvolit si kurz podle stupně svých znalostí, cílů a požadované intenzity výuky. Pro maturanty připravujeme kromě jednoletého pomaturitního studia angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny a japonštiny také speciální přípravné kurzy k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ.

Velkou pozornost věnujeme výuce dětí a mládeže. Od školního roku 2005/2006 vyučujeme angličtinu naší vlastní metodou ve více než 40 mateřských a základních školách v Praze.

Kvalifikovaní lektoři

Škola spolupracuje s kvalitními českými a zahraničními lektory. Samozřejmostí je důsledné využití progresivních výukových metod, zejména e-learningu.

Klademe zvláštní důraz na kvalitu a péči o studenty. Věříme, že naše služby uspokojí i vaše nároky a potřeby.

SPĚVÁČEK vzdělávací centrum

Měsíčně realizujeme přes 7 000 hodin jazykových kurzů pro více než 100 společností. Bez ohledu na objem výuky všem našim zákazníkům přinášíme tuto přidanou hodnotu: minimální starosti pro objednatele kurzů a maximální výsledky pro účastníky kurzů.

Jsme specialisté v oboru firemního vzdělávání

Jako člen AJŠ ČR splňujeme přísná kritéria na kvalifikaci lektorů a kvalitu výuky. Jsme akreditovanou školou dle vyhlášky MŠMT č. 322/2005 Sb.

Sázíme na kvalitní a komplexní služby

V našem týmu naleznete více než 200 vysoce kvalifikovaných lektorů. Poskytneme vám životopisy všech lektorů, kteří u vás budou vyučovat. Pro studium můžete využít naše učebny v atraktivních lokalitách na Praze 2, 4, 5, 6, 8 a 9. Dostanete on-line přístup do klientské databáze, kde naleznete informace o každém kurzu, hodině a studentovi. Přidělený CRM manažer bude přímo odpovědný za hladký chod vašich kurzů.

Jsme připraveni stát se vám silným a stabilním partnerem, na kterého se můžete spolehnout. Budeme důsledně využívat moderní metody a technologie. Díky tomu vás naučíme více za kratší dobu.