Anglický Webinář

Téma: Presentation skills and public speaking

Přijměte pozvání na interaktivní webinář, kde si přiblížíme jak správně mluvit na veřejnosti v angličtině. Webinářem provede zkušený lektor, expert na výuku angličtiny Brian Larson. Můžete se těšit na 60 minut interaktivní zábavy s užitečnými tipy na přípravu prezentací a vystupování na veřejnosti.

Představení akce

Pojďme si společně užít zábavnou lekci angličtiny a naučme se profesionální komunikaci v oblasti vztahů.

  • na webinář se již nelze přihlásit, kapacita je naplněna
  • Datum a čas: středa 15. 6. 2022 ve 14.00 hod. (webinář potrvá 60 minut)

  • Lektor: Brian Larson, USA

  • Formát: interaktivní webinář v angličtině

  • Platforma: Zoom

Brian Larson

Lektor Brian Larson pochází z USA, kde vystudoval bakalářský obor Politologie na univerzitě v Coloradu. Lektorské vzdělání si v Praze doplnil o certifikát TEFL (Teaching English as a Foreign Language). Brian se specializuje na výuku dospělých. Vyučuje veřejné kurzy i firemní klienty. Briana baví cizí jazyky a už několik let studuje ukrajinštinu. Už od studií se zajímá o problematiku prezentačních dovedností.

Na co se můžete těšit?

Lektor Brian pro náš webinář vybral toto konkrétní téma:

  • This 60 minute webinar will demonstrate the basic tools necessary to be effective in public speaking. Style, format, and rhetorical devices will be introduced, as well as tips on how to effectively plan and prepare for a public speech.
  • In addition to the verbal elements of public speaking, this webinar will also discuss nonverbal tricks which can make you more effective as a speaker, such as body language, pace, and tone of voice.
  • One major focus of the webinar will be the structure of a speech; how to effectively engage an audience with an interesting introduction, as well as how to ‚wrap‘ a speech together with linking phrases and a good conclusion.

Vaše účast na webináři je zdarma. V případě zájmu se můžete jednoduše přihlásit vyplněním formuláře níže. Kapacita webináře je omezená, proto doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Chcete se přihlásit na webinář?