Webinář Německé chytáky

Téma: Nejčastější chyby českých studentů v němčině

Přijměte pozvání na interaktivní webinář, kde si přiblížíme nejčastější a nejvtipnější chyby, které Češi dělají nevědomky v německém jazyce. Webinářem provede dlouholetý lektor, expert na výuku němčiny Michal Šindelář. Můžete se těšit na 60 minut interaktivní zábavy s nejčastějšími česko-německými přeřeky a tipy, jak těmto chybám předcházet.

Představení akce

Pojďme si společně užít zábavnou lekci němčiny a naučme se mluvit přirozeně bez zbytečných chyb.

  • Datum a čas: úterý 15. 2. 2022 ve 14.30 hod. (webinář potrvá 60 minut)

  • Lektor: Michal Šindelář, ČR

  • Formát: interaktivní webinář v němčině

  • Platforma: Zoom

Michal Šindelář

Michal Šindelář je absolventem studia germanistiky a geografie na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Je držitel certifikátu celosvětově uznávané zkoušky z německého jazyka – DEUTSCH C1. Výuce jazyků německého jazyka pro děti a dospělé se aktivně věnuje již od roku 2010.

Na co se můžete těšit?

Lektor Michal pro náš webinář vybral tato konkrétní témata:

  • Interaktivní hodinový webinář vám představí typické špatné překlady z češtiny do němčiny, často zaměňované výrazy a slova, která my Češi často používáme v němčině špatně, aniž bychom si uvědomovali, že děláme chyby.
  • Vysvětlíme si, proč nemůžeme jít NACH KNEIPE a tam si dojít FUER EIN BIER. A také, že v práci nemůžeme mít hodně TREFFUNGŮ a že náš kolega včera BEKAM KRANK.
Vaše účast na webináři je zdarma. V případě zájmu se můžete jednoduše přihlásit vyplněním formuláře níže. Kapacita webináře je omezená, proto doporučujeme, přihlásit se co nejdříve.

Chcete se přihlásit na webinář?