Anglický Webinář

Téma: Negotiation and problem solving

Přijměte pozvání na interaktivní webinář, kde si přiblížíme techniky vyjednávání a řešení problémů ve firemním prostředí. Webinářem provede zkušený lektor, expert na výuku angličtiny Nick Glenn. Můžete se těšit na 60 minut interaktivní zábavy s užitečnými tipy na anglické fráze, které vám pomohou nejen při vyjednávání s klienty ze zahraničí.

Představení akce

Pojďme se zdokonalit ve vyjednávání, v řešení problémů a komunikaci s klienty v angličtině. Naučíme se užitečné fráze a slovní zásobu, kterou v podobných situacích můžeme využít.

  • Datum a čas: středa 24. 1. 2024 ve 14.00 hod. (webinář potrvá 60 minut)

  • Lektor: Nick Glenn, GB

  • Formát: interaktivní webinář v angličtině

  • Platforma: Teams

Nick Glenn

Nick Glenn je zkušený lektor angličtiny z Velké Británie. Dříve pracoval v diplomacii na britské ambasádě v Egyptě a Praze. Má zkušenosti s krizovým managementem a působil také jako firemní trenér. V Praze získal certifikát TEFL (Teaching English as a Foreign Language). Kromě výuky vede Nick soft skills semináře a věnuje se školení a tréninku nových lektorů. 

Na co se můžete těšit?

Lektor Nick o webináři říká:

  • Negotiation is an important skill for lawyers, producing outcomes and advancing clients‘ interests. This seminar will look at the English language of negotiation skills and problem solving, enabling attendees to improve their English skills in these areas and improving their interactions with English speaking clients.

Jste našimi hosty. Vaše účast na webináři je zdarma. V případě zájmu se můžete přihlásit vyplněním formuláře níže. Kapacita webináře je omezená, proto doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Chcete se přihlásit na webinář?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.