Webinář Czenglish

Téma: Nejčastější chyby českých studentů v angličtině

Přijměte pozvání na interaktivní webinář, kde si přiblížíme nejčastější a nejvtipnější chyby, které Češi dělají nevědomky v anglickém jazyce. Webinářem provede dlouholetý lektor, Czenglish expert a rodilý mluvčí Neil Ware. Můžete se těšit na 60 minut interaktivní zábavy s nejčastějšími česko-anglickými přeřeky a tipy, jak těmto chybám předcházet.

Představení akce

Pojďme si společně užít zábavnou lekci angličtiny a naučme se mluvit přirozeně bez zbytečných chyb.

  • Datum a čas: čtvrtek 25. 11. 2021 ve 14.00 hod. (webinář potrvá 60 minut)

  • Lektor: Neil Ware, Skotsko

  • Formát: interaktivní webinář v angličtině

  • Platforma: Zoom

Neil Ware

Lektor Neil Ware pochází ze Skotska a je držitelem mezinárodního lektorského certifikátu TEFL. V rámci své profesní praxe zastával manažerská místa v oblasti IT, prodeje a obchodu. V ČR vyučuje angličtinu v kurzech pro děti i pro dospělé již 10 let. Studenti oceňují jeho bezprostřednost a smysl pro humor. Kromě lektorství angličtiny je trenérem Kung-fu.

Na co se můžete těšit?

Lektor Neil pro náš webinář vybral tato konkrétní témata:

  • This interactive 60 minutes webinar introduces a new batch of terrible translations, confused phrases and incorrect words that most Czech people commonly use when speaking English – without even realising that they’re wrong.
  • From talking about your “magister’s degree” to “ironing your hair” to saying that you are “impossible today”, this funand fast-paced online workshop will help you to highlight and correct yourself in future, making your English fluent and free of errors.
Vaše účast na webináři je zdarma. V případě zájmu se můžete jednoduše přihlásit vyplněním formuláře níže. Kapacita webináře je omezená, proto doporučujeme, přihlásit se co nejdříve.

 

Chcete se přihlásit na webinář?