Anglický Webinář

Téma: Building stronger connections

Přijměte pozvání na interaktivní webinář, kde si přiblížíme jak budovat vztahy v angličtině. Webinářem provede dlouholetá lektorka, expertka na výuku angličtiny Penny Pierce. Můžete se těšit na 60 minut interaktivní zábavy s nejčastějšími anglickými výrazy, s nimiž se můžete setkat při navazování profesních i osobních vztahů.

Představení akce

Pojďme si společně užít zábavnou lekci angličtiny a naučme se profesionální komunikaci v oblasti vztahů.

  • Datum a čas: středa 31. 5. 2023 ve 14.00 hod. (webinář potrvá 60 minut)

  • Lektorka: Penny Pierce, USA

  • Formát: interaktivní webinář v angličtině

  • Platforma: Teams

Penny Pierce

Lektorka pochází z USA a celou kariéru pracovala na různých pozicích v amerických korporacích. V roce 2018 absolvovala lektorský kurz TEFL (Teaching English as a Foreign Language) a začala se naplno věnovat výuce dospělých. Studenti na Penny oceňují zejména její trpělivý a pozitivní přístup a také její pracovní zkušenosti z různých oblastí. Kromě výuky se Penny věnuje tvůrčímu psaní a hudbě.

Na co se můžete těšit?

Lektorka Penny pro náš webinář vybrala toto konkrétní téma:

  • Technology has made it easier to communicate, but not easier to connect. This webinar focuses on how to develop genuine, authentic relationships at work as well as in your personal life.

Vaše účast na webináři je zdarma. V případě zájmu se můžete jednoduše přihlásit vyplněním formuláře níže. Kapacita webináře je omezená, proto doporučujeme, přihlásit se co nejdříve.

 

Chcete se přihlásit na webinář?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.