🎁 Darujte dárek, který dává smysl – vánoční poukaz na jazykový kurz. Obdarujte své blízké.

Anglický Webinář

Téma: Managing time and priorities

Přijměte pozvání na interaktivní webinář, kde si přiblížíme úskalí komunikace v angličtině ve firemním prostředí. Webinářem provede zkušený lektor, expert na výuku angličtiny Nick Glenn. Můžete se těšit na 60 minut interaktivní zábavy s užitečnými tipy na efektivní plánování a time management.

Představení akce

Pojďme si společně užít zábavnou lekci angličtiny a naučme se profesionální komunikaci nejen ve firemním prostředí.

  • Datum a čas: středa 22. 2. 2023 ve 14.00 hod. (webinář potrvá 60 minut)

  • Lektor: Nick Glenn, GB

  • Formát: interaktivní webinář v angličtině

  • Platforma: Teams

Nick Glenn

Oblíbený a usměvavý lektor angličtiny pochází z Británie. Dříve pracoval v diplomacii na britské ambasádě v Egyptě a Praze. Má zkušenosti s krizovým managementem a působil také jako firemní trenér. V Praze získal certifikát TEFL. Nick je oblíbený mezi studenty pro svou neutuchající dobrou náladu a energii. Kromě výuky vede soft skills semináře a věnuje se školení nových lektorů.

Na co se můžete těšit?

Lektor Nick pro náš webinář vybral toto konkrétní téma:

  • It’s a new year. With that comes an idea of new skills and new priorities at work. Perhaps you wish to use your time at work better or you want to get more organised. Or maybe you need to delegate more? So how do you communicate this to colleagues?
  • This interactive 60-minute webinar introduces effective ways of using the English language in the areas of organisational skills, managing time, prioritisation and delegation.

Jste našimi hosty. Vaše účast na webináři je zdarma. V případě zájmu se můžete přihlásit vyplněním formuláře níže. Kapacita webináře je omezená, proto doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Chcete se přihlásit na webinář?