Akademický tým

Víme, že lektor je pro úspěšnost výuky zcela zásadní. Posláním našeho akademického oddělení je vybrat vám toho správného lektora a poskytovat mu odbornou podporu. Akademický tým dotváří metodiku výuky, sestavuje osnovy, dohlíží na plnění studijních plánů a zodpovídá za další profesní rozvoj lektorů. Motivujeme a podporujeme lektory, aby vás mohli naučit milovat jazyky.

hejhal-martin_200x240

Mgr. Martin Hejhal

Mgr. Martin Hejhal vystudoval učitelství anglického jazyka na Pedagogické fakultě UK v Praze. 21 let učí, 13 let zastával pozici akademického ředitele, od roku 2015 je ředitelem ve skupině škol SPĚVÁČEK. Připravoval a řídil vzdělávací jazykové programy pro několik set firem v ČR a SR, například pro firmy Astra Zeneca, Henkel, Metrostav, S. C. Johnson, Tetrapak a TNT.

Mgr. Martina Ménová

Martina Ménová je akademická ředitelka škol SPĚVÁČEK. Vystudovala obor anglistika-amerikanistika na FF UK. Vede tým 400 lektorů z 38 zemí. Má zkušenosti s přípravou vzdělávacích programů zaměřených na mezinárodní zkoušky, obecný, obchodní a odborný jazyk, s jazykovými audity a tlumočením. Mluví anglicky a francouzsky.

Senior Teachers & Mentors

Metodicky vedou lektorský tým pomocí hospitací a pravidelných měsíčních metodických seminářů. Podílí se na přípravě studijních materiálů. Aktivně napomáhají novým lektorům organizačně, profesně i lidsky. Starají se o to, aby nováčci rychle zapadli do týmu a mohli se soustředit na výuku.

Lucja Špačková

Lektorka Lucja Špačková pochází z Polska. Vystudovala magisterský obor Germánská studia na Univerzitě ve Varšavě a učení jazyků se věnuje již radu let. Pracovala jako učitelka němčiny a polštiny jako cizího jazyka v Polsku a Nizozemí. Během studia také absolvovala stáž na konzulátu v Lipsku, kde mimo jiné překládala mezi němčinou a polštinou. Lucja je velmi trpělivá a vstřícná lektorka.

Radka Škarvadová

Radka Škarvadová je velmi zkušenou lektorkou anglického jazyka. Výuce angličtiny se věnuje skoro 20 let. Specializuje se převážně na firemní výuku a výuku veřejných kurzů, obecné a business angličtiny. Její studenti oceňují Radčinu profesionalitu, strukturované hodiny a účinnou zpětnou vazbu na jejich chyby v ústním a písemném projevu. V naší jazykové škole pracuje také jako senior lektorka a mentorka nových lektorů

Tereza Petrů

Tereza Petrů vystudovala koreanistiku na FF UK v Praze a v současnosti působí jako lektorka anglického a korejského jazyka. Absolvovala také intenzivní kurz korejského jazyka s dokončenou úrovní C1 v Koreji. Je držitelkou mezinárodních jazykových certifikátů FCE a TOEIC v angličtině a TOPIK v korejštině. Učí také češtinu pro cizince. Svou lásku k jazykům přenáší na studenty. Tereza je hlavní lektorkou našeho pomaturitního studia.

BSc. Anna Patricia Whitehouse

Lektorka Anna Whitehouse má dlouholeté zkušenosti s výukou angličtiny. Od roku 2009 je držitelkou uznávaného certifikátu TEFL. Lektorka má také profesní zkušenost na seniorské pozici marketingové i projektové manažerky v společnostech aktivních ve sféře mikrobiologie, zkoumání vzácných minerálů, farmacie a výzkumu. Více než deset let působila v Tanzánii.

Neil Ware

Neil Ware pochází ze Skotska a je držitelem mezinárodního lektorského certifikátu TEFL. V rámci své profesní praxe zastával manažerská místa v oblasti IT, prodeje a obchodu. V ČR vyučuje angličtinu od roku 2011 v kurzech pro děti i pro dospělé. Studenti oceňují jeho bezprostřednost a smysl pro humor. Kromě lektorství angličtiny je Neil trenérem Huang Ga Kung fu.