Akademický tým

Víme, že lektor je pro úspěšnost výuky zcela zásadní. Posláním našeho akademického oddělení je vybrat vám toho správného lektora a poskytovat mu odbornou podporu. Akademický tým dotváří metodiku výuky, sestavuje osnovy, dohlíží na plnění studijních plánů a zodpovídá za další profesní rozvoj lektorů. Motivujeme a podporujeme lektory, aby vás mohli naučit milovat jazyky.

Mgr. Martin Hejhal

Mgr. Martin Hejhal vystudoval učitelství anglického jazyka na Pedagogické fakultě UK v Praze. 21 let učí, 13 let zastával pozici akademického ředitele, od roku 2015 je ředitelem ve skupině škol SPĚVÁČEK. Připravoval a řídil vzdělávací jazykové programy pro několik set firem v ČR a SR, například pro firmy Astra Zeneca, Henkel, Metrostav, S. C. Johnson, Tetrapak a TNT.

Mgr. Martina Ménová

Martina Ménová je akademická ředitelka škol SPĚVÁČEK. Vystudovala obor anglistika-amerikanistika na FF UK. Vede tým 400 lektorů z 38 zemí. Má zkušenosti s přípravou vzdělávacích programů zaměřených na mezinárodní zkoušky, obecný, obchodní a odborný jazyk, s jazykovými audity a tlumočením. Mluví anglicky a francouzsky.

Senior Teachers

Metodicky vedou lektorský tým pomocí hospitací a pravidelných měsíčních metodických seminářů. Podílí se na přípravě studijních materiálů.

Mgr. Jana Žalská

Mgr. Jana Žalská je zkušená lektorka pracující na pozici Senior teacher se specializací na moderní přístupy ve výuce cizích jazyků. Zastávala také pozici hlavní metodičky a mentora. Studovala v Spojených státech a je držitelkou mezinárodního lektorského certifikátu TEFL, výuce se věnuje již od r. 2001.

Amrik Sahnsi

Amrik Sahnsi je z Velké Británie. Vystudoval IT na Staffordshire University, pak získal kvalifikaci CELTA pro výuku angličtiny jako cizího jazyka. Učil několik let v Japonsku a ve Španělsku, od roku 2012 pracuje u nás. Miluje hudbu, hraje na kytaru, banjo, klávesy i bubny, kytar má dokonce celou sbírku. Organizuje mimoškolní aktivity a movie nights pro studenty pomaturitního studia.

Zuzana Schwarzová

Zuzana Schwarzová je absolventkou magisterského studia překladatelství a tlumočnictví v oboru němčina a sociologie na FF UK v Praze. Lektorka získala pedagogické vzdělání pro učitele cizích jazyků (Zertifikat Deutsch als Fremdsprache) v rámci ročního pobytu na Univerzitě Trier v Německu. Výuce jazyků, tlumočení, překládání a vzdělávaní se s přestávkami věnuje od roku 2007.

Mentors

Aktivně napomáhají novým lektorům organizačně, profesně i lidsky. Starají se o to, aby nováčci rychle zapadli do týmu a mohli se soustředit na výuku.

Radka Škarvadová

Radka Škarvadová je velmi zkušenou lektorkou anglického jazyka. Výuce angličtiny se věnuje skoro 20 let. Specializuje se převážně na firemní výuku a výuku veřejných kurzů, obecné a business angličtiny.

BSc. Anna Patricia Whitehouse

Lektorka Anna Whitehouse má dlouholeté zkušenosti s výukou angličtiny. Od roku 2009 je držitelkou uznávaného certifikátu TEFL. Lektorka má také profesní zkušenost na seniorské pozici marketingové i projektové manažerky v společnostech aktivních ve sféře mikrobiologie, zkoumání vzácných minerálů, farmacie a výzkumu. Více než deset let působila v Tanzánii.

Učebny jazykové školy Praha (9× v Praze na metru)

ANDĚL

Na Bělidle 28, Praha 5

BUDĚJOVICKÁ

Pacovská 31, Praha 4

DEJVICKÁ – Santinka

Nám. Na Santince 2, P 6

FLORENC

Ke Štvanici 4, Praha 8

HRADČANSKÁ

M. Horákové 64/101, P 6

KOBYLISY

Trojská 46/8, Praha 8

NÁMĚSTÍ MÍRU

nám. Míru 15, Praha 2

NÁMĚSTÍ MÍRU

Slezská 1, Praha 2

VYSOČANSKÁ

Kolbenova 1, Praha 9

Kanceláře jazykové školy

náměstí Míru 15, 120 00 Praha 2
náměstí Na Santince 2, 160 00 Praha 6
Podrobné kontakty

608 602 611

222 517 869

skola@spevacek.info