Jazykové kurzy pro vaši firmu

Budeme vaše zaměstnance motivovat ke studiu jazyků, takže se s námi naučí více a za kratší dobu. K tomu dostanete prvotřídní administrativní servis.

 • Zadejte nám své požadavky na výuku.
 • Využijte zkušeností a zázemí zavedené školy.
 • Nechte se motivovat zkušenými lektory.

Poptejte kurzy pro firmu

Výuku ve firmě poskytujeme také pro individuální studenty.

Vyzkoušejte ukázkovou hodinu zdarma. Díky ukázkové hodině se sami přesvědčíte, jak vás lektor dokáže zaujmout.

Spěváček je ověřenou volbou

Garance výsledků

Za výsledky ručíme v závislosti na odučených hodinách.

Výborné reference

Prokazují spokojenost našich studentů i personalistů.

Osobní přístup

Budete mít stálou podporu vaší kontaktní osoby.

Proč studovat právě s námi?

 • Jsme stabilní a spolehlivá škola, máme 25 let zkušeností.
 • Pozorně vám nasloucháme. Na vaše požadavky reagujeme okamžitě.
 • Výuku vždy maximálně přizpůsobíme vašim potřebám a požadavkům.
 • Disponujeme týmem vysoce kvalifikovaných lektorů.
 • Máme propracovaný systém motivace studentů.
 • Jsme členy AJŠ, akreditováni MŠMT a certifikováni podle ISO 9001.

Pět prvků motivujícího kurzu

  1. Motivující, zábavný, důsledný a kvalifikovaný lektor.
  2. Jasný plán studia odsouhlasený studentem i zadavatelem včetně cílů.
  3. Použití autentických materiálů z každodenní praxe.
  4. Pravidelná zpětná vazba pro studenta, zažití úspěchu posiluje motivaci.
  5. Tipy na samostudium mezi lekcemi podle studijního stylu zaměstnance.

Seznamte se také s naším akademickým týmem.

Co říkají personalisté?

S jazykovou školou Spěváček spolupracujeme od roku 2005. Lektoři jazykové školy naše kolegy připravují dlouhodobě ke složení certifikovaných jazykových zkoušek nebo v rámci intenzivní výuky po celé ČR a to nejen v kancelářích, ale také na stavbách. Prostřednictvím školy zajišťujeme výuku i v rámci Evropy a to jak využitím moderních technologií tak místních lektorů.

Bc. Petr Fürst, Útvar vzdělávání, Metrostav a.s.

Jazyková škola Spěváček pro nás zajišťuje výuku jazyků v pěti městech ČR. Jsem velmi spokojená s proklientským přístupem naší kontaktní osoby i s tím, že celý proces výuky a testování je digitalizovaný. Výhodou je také široká nabídka dalších jazykových služeb (individuální/skupinové lekce osobní i virtuální formou, e-learning, intenzivní kurzy, apod.).

Tereza Kroftová, TMOD Project Manager CEE, Novartis s.r.o.

Naše společnost spolupracuje s jazykovou školou Spěváček již od roku 2013. Zaměstnanci docházejí do kurzů německého a anglického jazyka. S lektory a průběhem lekcí jsou velice spokojeni a případné nesrovnalosti a požadavky jsou ihned vyřešeny. Jako správce kurzů oceňuji zejména online přístup k docházce a výsledkům hodnocení každého studenta, díky kterému mám každý měsíc dostatek informací.

Sandra Kolarecová, Back Office, TPA Czech Republic

Vzdělávací centrum Spěváček zajišťuje výuku jazyků našich zaměstnanců zcela profesionálně, kvalitně, nápaditě a poutavě. Lektoři jsou sympatičtí odborníci na daný jazyk, zároveň dokáží hodiny vést neotřele a záživně. Konverzační témata hodin volí tak, aby mohla být co nejlépe využita v praxi, na lekci jsou vždy perfektně vybaveni výukovými materiály, které se vztahují k danému tématu lekce . Je možné bez problémů domluvit přesun termínu lekce na jiný termín, pokud student nemůže hodinu využít ve smluveném dni, což je velká výhoda u našich vytížených kolegů a kolegyň. Tuto společnost mohu jen doporučit, jsme velmi spokojeni jak se způsobem výuky jazyků, tak s celkovou spoluprací a příjemnou a vstřícnou komunikací.

Gabriela Pelikánová, Finanční oddělení, Fotbalová asociace České republiky

Se Spěváčkem máme jako firma několikaleté zkušenosti. Zaměřujeme se především na studium angličtiny a lektoři, s kterými jsme se setkali, jsou vždy profesionální, s výbornou znalostí jazyka a vstřícní. Komunikace s koordinátorkou kurzů je vždy rychlá, pokud nastanou nějaké změny či komplikace, reaguje jazyková škola flexibilně. Celkově hodnotím pozitivně, že zlepšení úrovně angličtiny u našich zaměstnanců je znatelné. Děkujeme Spěváčkovi za skvělou spolupráci a přejeme mnoho dalších spokojených klientů.

Tereza Kuželová, HR Partner, Certicon a.s.

S jazykovou školou „Spěváček“ spolupracujeme přes deset let a velmi oceňuji jejich profesionální a prozákaznický přístup při řešení jakýchkoliv potřeb. V rámci poskytovaných služeb vychází maximálně vstříc našim požadavkům a v případě změn pracují velmi flexibilně. Zaměstnanci – studenti – oceňují kvalitu jednotlivých lektorů, kterými jazyková škola disponuje (český lektor i rodilý mluvčí). Kladně hodnotím také jejich online systém evidence školního roku, kde mimo jiné je přehledně vidět, zda zaměstnanci kurzy aktivně navštěvují. Děkuji manažerce klientského oddělení za výbornou spolupráci.

Ing. Tomáš Hájek, Specialista náboru a vzdělávání, Pražská plynárenská, a.s.

S jazykovou školou Spěváček kooperujeme od roku 2010 v oblasti pravidelné skupinové/individuální výuky, v oblasti intenzivních kurzů pro vybrané skupiny zaměstnanců a specifických tematických kurzů AJ. Krom toho občas přicházíme s neotřelými ad hoc zadáními, se kterými si naši partneři zatím vždy a s úsměvem na rtech poradili. Velice oceňuji 100% vstřícný přístup, operativnost, pečlivé vedení naší výukové agendy a v neposlední řadě samozřejmě kvalitu samotné výuky.

Mgr. Kateřina Barcalová, Asistentka HR oddělení, AV MEDIA, a.s.


Jak jsou s výukou spokojeni studenti?

Lektor má spousty pomůcek, jak se učí slovíčka sama a máme dost společných témat. Vybrali jsme dobrou učebnici, jsou tam zajímavé věci. Díky tomu jsem se docela rozmluvila.

Jana V., Metrostav a.s.

Lektorka je velmi milá, vždy dobře naladěná. Nepochybně má výborné znalosti jazyka, které dokáže předávat studentům. Líbí se mi i struktura hodiny – kombinace konverzace a gramatiky.

Kateřina J., Credendo

Hodiny probíhají vhodnou kombinací gramatiky a procvičováním běžné konverzace. Pokud málo rozvíjím dané téma, lektor mne vhodnými dotazy do tématu vtáhne. Každá hodina je velmi dobře připravená.

Daniel F., CertiCon

Všechna témata, která jsme s učitelem probírali, byla skvělá, často kopírovala aktuální události. Na hodinách se nejen konverzuje, ale učitel má připravené aktivity. Zapojuje všechny účastníky hodiny.

Čeněk P., Massive

Pana lektora Viktora jsme si vybrali na základě ukázkové lekce, a bylo to nejlepší rozhodnutí co jsme mohli v rámci výuky anglického jazyka udělat. Jeho hodiny jsou přizpůsobené individuálně každému typu studenta, kdy výuka probíhá velmi příjemnou formou, bez obavy se lekce zúčastnit.

Petra D., BH Securities


Napište si o nabídku

Obecný, obchodní, odborný jazyk, konverzace
Začátečníci; mírně pokročilí; středně pokročilí; pokročilí

Na vaši poptávku odpovíme v řádu několika hodin.

Učebny jazykové školy Praha (9× v Praze na metru)

ANDĚL

Na Bělidle 28, Praha 5

BUDĚJOVICKÁ

Pacovská 31, Praha 4

DEJVICKÁ – Santinka

Nám. Na Santince 2, P 6

FLORENC

Ke Štvanici 4, Praha 8

HRADČANSKÁ

Badeniho 290/1, P 6

KOBYLISY

Trojská 46/8, Praha 8

NÁMĚSTÍ MÍRU

nám. Míru 15, Praha 2

NÁMĚSTÍ MÍRU

Slezská 1, Praha 2

VYSOČANSKÁ

Kolbenova 1, Praha 9

Kanceláře jazykové školy

náměstí Míru 15, 120 00 Praha 2
náměstí Na Santince 2, 160 00 Praha 6
Podrobné kontakty

608 602 611

222 517 869

skola@spevacek.info