FIREMNÍ KURZY

Měsíčně realizujeme přes 7 000 hodin jazykových kurzů pro více než 100 společností. Bez ohledu na objem výuky všem našim zákazníkům přinášíme tuto přidanou hodnotu:

 • minimální starosti
  přebíráme veškerou organizaci a odpovědnost za administrativu kurzů
 • maximální výsledky
  používáme efektivní metody výuky a motivace studentů výsledky naší práce vždy dokládáme objektivně změřenými pokroky studentů

Zajistíme vám jazykové kurzy pro jednotlivce i pro celou firmu:

 • Firemní kurz pro jednotlivce
 • Firemní výuka malého rozsahu
 • Velké vzdělávací projekty (VŘ)

Stručné představení

Jsme moderní škola, využíváme moderní vzdělávací metody, systematicky posilujeme motivaci studentů, díky tomu je dokážeme naučit více za kratší dobu. Aktuálně zajišťujeme jazykovou výuku pro 114 korporátních klientů, pro které pořádáme kurzy ve všech regionech ČR, na Slovensku a v Polsku.

Jako člen Asociace jazykových škol ČR splňujeme nejvyšší nároky na kvalitu poskytovaných služeb, které zahrnují přísná kritéria pro kvalifikaci lektorů, akademické vedení, zázemí s knihovnou odborné literatury a pravidelné proškolování lektorů.

Proč studovat právě s námi?

 • Jsme stabilní a spolehlivá škola, máme více než 20 let zkušeností.
 • Pozorně vám nasloucháme. Na vaše požadavky reagujeme okamžitě.
 • Výuku vždy maximálně přizpůsobíme vašim potřebám a požadavkům.
 • Disponujeme týmem vysoce kvalifikovaných lektorů.
 • Máme propracovaný systém motivace studentů.
 • Unikátní klientská databáze vám zajišťuje efektivní administrativu výuky.
 • Vaše kontaktní osoba odpovídá za hladký chod vašich kurzů.
 • Kvalitu výuky dokazují reference našich spokojených zákazníků.

Pět prvků motivujícího jazykového kurzu

 • Motivující, zábavný, důsledný, inteligentní a profesionální lektor s pedagogickým vzděláním.
 • Jasný plán studia odsouhlasený studentem i zadavatelem včetně krátkodobých (hodina, týden, měsíc), středně (semestr) a dlouhodobých cílů (rok až dva roky).
 • Použití autentických materiálů z každodenní praxe – e-maily, reporty, zápisy z jednání, telekonference a videokonference.
 • Pravidelná zpětná vazba pro studenta, podstatné je zažití úspěchu a tedy posílení motivace.
 • Tipy na samostudium mezi lekcemi podle studijního stylu zaměstnance – on-line aplikace, videa, četba zjednodušených textů, kreativní psaní, a jiné.

Vybrané reference

Bc. Petr Fűrst

Útvar vzdělávání, Metrostav a.s.

S jazykovou školou Spěváček, i když se tenkrát jmenovala jinak, spolupracujeme od roku 2005. Od tohoto roku je jednou ze dvou našich smluvních jazykových škol a své postavení obhájila i v následných výběrových řízeních. Lektoři jazykové školy naše kolegy připravují dlouhodobě ke složení certifikovaných jazykových zkoušek nebo v rámci intenzivní výuky po celé ČR a to nejen v kancelářích, ale také na stavbách. Prostřednictvím školy zajišťujeme výuku i v rámci Evropy a to jak využitím moderních technologií tak místních lektorů. Jazyková příprava stavařů má svá specifika a některé požadavky nejsou zrovna jednoduché, nicméně škola, prostřednictvím kontaktních osob majících nás na starosti, se vždy snažila vyřešit vše v rámci nastavených pravidel ke spokojenosti nás v útvaru vzdělávání i studentů.

Mgr. Kateřina Barcalová

Asistentka HR oddělení, AV MEDIA, a.s.

Ráda tímto poskytuji referenci na spolupráci s jazykovou školou Spěváček. Pilně kooperujeme od roku 2010, nejenom v oblasti pravidelné skupinové/individuální výuky AJ, ale rovněž v oblasti intenzivních kurzů AJ pro vybrané skupiny zaměstnanců, specifických tematických kurzů AJ (příprava k technologické certifikaci CTS) a dále i např. v oblasti překladů. Krom toho občas přicházíme s neotřelými ad hoc zadáními, se kterými si naši partneři zatím vždy a s úsměvem na rtech poradili 🙂
V každém případě velice oceňuji 100% vstřícný přístup, operativnost, pečlivé vedení naší výukové agendy a v neposlední řadě samozřejmě kvalitu samotné výuky. Za to vše patří poděkování Martinu Hejhalovi a Martině Ménové (mému nejbližšímu kontaktu, který slízne všechny naše „výmysly“ z první ruky – a spolu s kolegy je dokáže naplňovat). Věřím, že spolupráce mezi AV MEDIA, a.s. a jazykovou školou Spěváček bude i nadále zdárně pokračovat.

Ing. Zuzana Potůčková

HR Assistant, Merck Sharp & Dohme s.r.o.

S jazykovou školou Spěváček spolupracujeme již řadu let. Prostřednictvím jazykového centra poskytujeme našim zaměstnancům výuku angličtiny formou benefitu. Učitelé jsou na úrovni, přátelští a zaměstnanci si je chválí. Jejich znalost angličtiny se stále zlepšuje, což je pro naši mezinárodní společnost podstatné. Za sebe musím velice pochválit komunikaci s klientským oddělením. Nic není problém a vše lze rychle vyřešit.

Vybraní klienti

Studentské reference

Lektor má spousty pomůcek, jak se učí slovíčka sama a máme dost společných témat. Vybrali jsme dobrou učebnici, jsou tam zajímavé věci. Díky tomu jsem se docela rozmluvila.

Jana V., Metrostav a.s.

Jsem velmi spokojený se svým kurzem francouzštiny. Každá hodina je zajímá, vyvážená, plná aktivit; díky lektorovi jsem se mohl hodně zlepšit v gramatice i psaném projevu.

Petr P., GE (General Electrics)

Lektorka je velmi milá, vždy dobře naladěná. Nepochybně má výborné znalosti jazyka, které dokáže předávat studentům. Líbí se mi i struktura hodiny – kombinace konverzace a gramatiky.

Kateřina J., Credendo

Poptáváte výuku nebo máte dotaz?

Vyplňte kontaktní formulář a my vás budeme kontaktovat.


Učebny jazykové školy Praha (10× v Praze na metru)

ANDĚL

Na Bělidle 28, Praha 5

BUDĚJOVICKÁ

Pacovská 31, Praha 4

DEJVICKÁ – Santinka

Nám. Na Santince 2, P 6

FLORENC

Ke Štvanici 4, Praha 8

HRADČANSKÁ

M. Horákové 64/101, P 6

KOBYLISY

Trojská 46/8, Praha 8

MŮSTEK

Vodičkova 41, Praha 1

NÁMĚSTÍ MÍRU

nám. Míru 15, Praha 2

NÁMĚSTÍ MÍRU

Slezská 1, Praha 2

VYSOČANSKÁ

Kolbenova 1, Praha 9

Kanceláře jazykové školy

náměstí Míru 15, 120 00 Praha 2
náměstí Na Santince 2, 160 00 Praha 6
Podrobné kontakty

800 100 620

222 517 869

skola@spevacek.info