Obdarujte své blízké

Existují dárky, které potěší a zároveň přinesou praktický užitek. Právě takovým dárkem může být poukaz na kterýkoli z našich jazykových kurzů, stačí si vybrat.

Jakou cenu poukazu mám zvolit?

Když zvolíte jednu z námi doporučených cenových hodnot, dárkový poukaz pak bude přesně odpovídat ceně kurzu. Majitel poukazu tak nemusí řešit cenu a sám si zvolí, co od kurzu očekává (jazyk, obtížnost, atd.).

Vyberte si z hodnot poukazu dle ceny kurzu:

  • 1 250 Kč – balíček 5 lekcí konverzace ve skupině
  • 3 450 Kč – skupinové online kurzy
  • 4 450 Kč – skupinové kurzy hlavních jazyků: AJ, NJ, FJ, ŠJ, RJ, IT
  • 4 950 Kč – skupinové kurzy netradičních jazyků
  • 6 200 Kč – balíček 10 lekcí individuální výuky

Přijímáme všechny typy benefitních poukázek. Vyberte si hodnotu dárkového poukazu a v objednávce zašktněte pole "platím benefitními poukázkami".

Na co se také ptáte

Ano, poukaz může být v cenové hodnotě, kterou vy sami určíte. Majitel poukazu si poté sám vybere kurz a případný cenový rozdíl doplatí. individuální výuky zvolíte hodnotu certifikátu tak, aby odpovídala určitému počtu hodin (nejméně ale 10 lekcí za 6200 Kč). S výpočtem ceny vám rádi poradíme.

K objednání využijte formulář níže. Při placení můžete uplatnit všechny běžné benefitní poukazy.

Vybírat můžete z následujících možností:

  • Dárkový poukaz vám zašleme emailem.
  • Dárkový poukaz vám zašleme poštou. 
  • Dárkový poukaz si vyzvednete osobně v jedné z našich kanceláří. Sídlíme na adrese nám. Míru 15, Praha 2 nebo nám. Na Santince 2, Praha 6. Zastavte se u nás v pracovních dnech mezi 9.00 a 17.00

Hlavní jazyky máme ve stálé nabídce veřejných skupinových kurzů. Jedná se o angličtinuněmčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu a italštinu.

Pokud byste měli zájem o skupinový veřejný kurz jednoho z netradičních jazykůnapř. maďarštiny, polštiny, švédštiny, řečtiny, korejštiny, japonštiny a dalších, podívejte se na aktuální nabídku na našem e-shopu.

Vybírat můžete také z kurzů online.

Hlavní i neobvyklé jazyky nabízíme vždy v rámci individuálních kurzů.

Můžete mi poradit?

Pokud máte jakékoli dotazy, napište nám na skola@spevacek.info nebo zavolejte na zákaznickou linku 608 602 611. Rádi vám poradíme a domluvíme podrobnosti ohledně poukazu a kurzu, který chcete darovat.

Chci si dárkový poukaz objednat

Jakmile obdržíme objednávku, spojíme se s vámi, zodpovíme vaše dotazy a společně domluvíme podrobnosti.