🎁 Darujte dárek, který dává smysl – vánoční poukaz na jazykový kurz. Obdarujte své blízké.

Znáte projekt Aktivní město? Radnice Prahy 5 a 6 podpoří letní aktivity dětí

Pokud jste občany Prahy 5 či 6, zbystřete. V rámci dotačního programu Aktivní město totiž můžete čerpat finanční příspěvek na letní aktivity vašich dětí. Městská část vám přispěje částkou 800 Kč, kterou můžete využít třeba na příměstské tábory s angličtinou.

Podobně jako zaměstnavatelé motivují své zaměstnance poukázkami na sport, relaxaci či volný čas, je i projekt Aktivní město založen na distribuci voucherů, které občané získají od své radnice. Příspěvek je možné využít na uhrazení části nákladů za kurzovné nebo členský příspěvek u registrovaných poskytovatelů. Jazyková škola Spěváček se stala partnerem tohoto programu již potřetí.

Jak postupovat pro získání příspěvku?

1. Nejprve je potřeba zaregistrovat se na portálu projektu Aktivní město a počkat na ověření. Systém Aktivní město neslouží k objednání aktivity. Účast dítěte tedy dojednáváte napřímo s organizátorem kurzu.

2. Pak už stačí jen zvolit tu pravou aktivitu pro vaše potomky. Dětem můžete dopřát třeba letní dobrodružství na příměstském táboře s angličtinou.

3. V nabídce najdete tábory pro nejmenší, starší školáky i středoškoláky. Vybírat můžete z termínů po celé léto. Pak už jen vyplňte přihlášku a do poznámky uveďte, že část nákladů uhradíte přes dotační program Aktivní město.

4. O zbytek už se postaráme my. Cenu vám automaticky snížíme o příspěvek z dotačního programu Aktivní město.

Zajímá vás, jak příměstské tábory s angličtinou probíhají? Podívejte se.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!