5 důvodů, proč studovat jazyky online

Online studium má u části studentů pochroumanou pověst a často je vnímáno jako nedostatečná alternativa studia v učebně. Avšak pro výuku jazyků je virtuální prostředí jako stvořené a nabízí širokou paletu aktivit, o kterých se vám v učebně ani nesnilo. Pojďme se podívat na největší výhody onlinu!

1. Flexibilita

Připojit se k online lekci je jednoduché, stačit vám bude telefon nebo počítač s připojením k internetu. Učit se tedy můžete z domu, z práce nebo třeba z kavárny. Ušetříte tím čas spojený s dojížděním do učebny a studujete tam, kde je to pro vás nejpohodlnější. Sluchátka na uši, dobrá káva do ruky a můžete se začít vzdělávat.

2. Nízká cena

Online studium je jedním z nejlevnějších způsobů, jak efektivně studovat cizí jazyky. Za lekci zaplatíte od 160 Kč, přitom nemusíte dělat žádný kompromis v kvalitě výuky, lekce totiž probíhají velmi podobně, jako v učebně. Učíte se s živým lektorem v reálném čase.

3. Interaktivní lekce

Online lekce nabízejí mnoho možností, jak proměnit studium jazyků v zábavu. Technologické nástroje umožňují uskutečnit při online výuce všechny aktivity, na které jste zvyklí z prezenčních kurzů. Kromě toho však nabízejí i možnosti použitelné pouze v online prostředí, které studenty při učení jazyka dále podpoří. Lektor vám může nasdílet weby s interaktivním cvičením, videa či své vlastní materiály v elektronické podobě.

4. Lektoři z celého světa

Díky online výuce studujete s profesionálními lektory z celého světa. Vybírat můžete z českých lektorů i rodilých mluvčích, kteří jsou pro online výuku speciálně proškoleni.

5. Individuálně nebo ve skupině

Online kurz můžete studovat individuálně nebo v malé skupince studentů. V online třídě vás bude vždy maximálně 8.

Během individuálních lekcí vám lektor věnuje plnou pozornost. Společně si nastavíte cíle a témata, na nichž chcete pracovat. Lektor připraví lekce přesně na míru vašim požadavkům a vy se zlepšujete v tom, v čem nejvíce potřebujete.

Skupinové lekce vám zase umožní prožít lekci, jako společenskou událost, kde potkáte zajímavé lidi. Studium ve skupině navíc umožňuje sdílet náklady na výuku a kurzy jsou tedy cenově velmi výhodné. Vybírat můžete z více než 70 kurzů, podle vaší úrovně pokročilosti a požadavků na výuku.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!