5 důvodů, proč k Vánocům darovat jazykový kurz

Zapomeňte na zbytečnosti, které se budou válet doma a obdarujte své blízké dárkem, který dává smysl. Věnujte jim dárkový poukaz na jazykové kurzy od SPĚVÁČKA a podpořte je ve studiu jazyků. Poukaz objednáte online a my vám jej pošleme poštou, e-mailem nebo se pro něj zastavíte osobně. Jazyk, úroveň i formu výuky si volí obdarovaný sám. Poukazy platí jak na online kurzy, tak výuku v učebně a také na individuální lekce. Nevíte, jestli je taková forma dárku vhodná? Přečtěte si pět důvodů, proč dárek ve formě poukazu na vzdělávání dává smysl.

1. Podpora osobního rozvoje

Máte v okolí někoho, kdo neustále mluví o tom, že by se chtěl zdokonalovat ve svých znalostech a dovednostech? Využijte této příležitosti a věnujte mu poukaz na jazykové vzdělání. Vybrat si může z velké nabídky kurzů a jazyků, a dostane tak přesně to, co potřebuje. Zlepšením svých jazykových dovedností otevírá dveře novým příležitostem a posiluje sebevědomí i schopnost adaptace v různých životních situacích.

2. Schopnost domluvit se kdekoliv

Ponožky si koupí kdekdo, ale lidé mají často problém s motivací a prvním krokem správným směrem. Ukažte, že vám na vašich blízkých záleží a věnujte jim dárek, který jim pomůže nejen při cestování, ale třeba také v práci a profesním růstu. Nezáleží na tom, jestli začnou s úplně novým jazykem, nebo se zaměří na zdokonalení jedné oblasti, schopnost domluvit se je vždy potřebná.

3. Dárek, na který se nebude prášit

Jídlo se spotřebuje, z oblečení člověk vyroste, mixér bude používat celá rodina. Vymýšlení dárků vám moc nejde, takže obvykle sáhnete po něčem obecném a neutrálním? Věnujte osobní dárek, kterým obdarovanému ukážete, že vám na něm skutečně záleží. Jde vám přece o vzdělávání a budoucnost daného člověka, a co víc si může přát. Vy jen zvolíte částku a formu poukazu a zbytek už si obdarovaný volí sám.

4. Vzdělávání je nejlepší terapeut

Učení se novému jazyku je nejen intelektuálně stimulující, ale také přináší duševní pohodu. Studium jazyka je zábavným a oddechovým způsobem, jak strávit čas, uvolnit se, věnovat čas sám sobě. Mnoho studií ukázalo, že učení se novým dovednostem může snížit úroveň stresu a posílit mentální pohodu.

5. Podpora celoživotního učení

Dárek ve formě jazykového kurzu podporuje filozofii celoživotního učení. Když člověk zůstává otevřený novým znalostem a dovednostem, udržuje si svou mentální flexibilitu a vitalitu. Jazykový kurz tak poskytne obdarovanému nejen nové jazykové schopnosti, ale také radost z objevování a učení se novým věcem.

Stačí vyplnit formulář a během chvíle máte osobní a praktický dárek vhodný pro všechny věkové kategorie.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!