Příměstské tábory​

Na týdenním docházkovém táboře s angličtinou zažijí děti nová prázdninová dobrodružství a přitom si díky rodilým mluvčím zlepší výslovnost a přestanou se bát mluvit anglicky.

Vypsali jsme pro vás více než 100 příměstských táborů s angličtinou na léto 2024. Rezervujte dětem termín už nyní.

Spěváček je ověřenou volbou

icon-ucitel-zemekoule

Rodilý mluvčí​

9 hodin angličtiny s rodilým mluvčím každý den

Prožitková angličtina​

Zábavný odpolední program v angličtině mimo třídu

Metodika pro děti

Metodika Young Learners, která děti baví

8–14 dětí ve skupině​

Víme, jak je důležité, aby každé dítě dostalo prostor

Děti i rodiče jsou s námi spokojení

„Vše máte perfektně nachystané, začínáte přesně, Vaši lidé jsou velmi přátelští, Honzík je nadšený jak z výuky, tak z her, dopoledního programu a nemluvím o odpoledních aktivitách. I mix dětí je skvěle nastavený, takže velké díky a musím říci, že je skvělé vidět jak moje dítě je nadšené z angličtiny a díky Vám se mu mění pohled na tento jazyk."

za Honzíka jeho táta Jan

„Sebík doporučuje a dává 10 ☆ z 10… No a já mohu jen souhlasit. Vážně byl nadšený, začal doma některé věci říkat v angličtině a vnímám, že se začal i méně stydět. Nemluvě o tom, že brečel, když to v pátek skončilo."

za Sebíka jeho maminka Lucie

„Během týdne, kdy dcera Berta chodila na tenhle tábor, jsme ji slyšeli mluvit anglicky nejvíc. Naučila se víc slovíček než za dva roky angličtiny na základní škole. Možná i proto, že vše probíhalo formou hry, aktivit, dopoledne sice děcka bývala v učebnách, ale hned po obědě měli každý den bezvadný program. A k tomu se stále mluvilo anglicky."

za Bertu její maminka Alice
(celou recenzi si přečtěte na jejím blogu)

Tábory probíhají v 5 lokalitách

Vyberte si lokalitu, kterou máte nejblíže. Díky našim učebnám u metra už nemusíte nikam daleko dojíždět.

Na co se nejčastěji ptáte

V eshopu si vyberete tábor podle věkové kategorie a lokality. Tábor můžete rovnou zaplatit kartou, nebo Vám přijdou pokyny k převodu. Následně Vám pošleme odkaz na elektronickou přihlášku, kde nám napíšete podrobné informace o táborníkovi včetně dosavadní zkušenosti s angličtinou a případných zdravotních/stravovacích omezení.

Vloni jsme měli většinu táborů obsazenou na začátku června. Doporučujeme tedy objednávat s předstihem několika měsíců, abyste měli možnost výběru termínu a lokality. Objednávky last minute jsou možné, ale budete se muset přizpůsobit volným termínům.

Pro děti od začátečníků až po středně pokročilé (A0 až B1 podle Evropského referenčního rámce). Výuka je přizpůsobena různým úrovní, děti si navzájem pomáhají a díky přítomnosti rodilého mluvčího si angličtinu zlepší i pokročilejší studenti.

Jsme domluveni s restauracemi v okolí učeben, kam na obědy chodíme.

Všechny vstupy jsou v ceně tábora. Pokud chcete dát dětem kapesné, doporučujeme maximálně 100 Kč/den.

Všichni lektoři letních táborů pro nás učí i v průběhu školního roku, všechny je tedy dobře známe. Vybíráme rodilé mluvčí, kteří dokáží děti zaujmout. Věkový průměr lektorů je kolem 26 let, většinou jsou z USA, Británie, Irska, Austrálie nebo Nového Zélandu.

Záleží na vyspělosti dítěte, ale doporučujeme spíše tábory pro starší, tedy 12-14 let. Obecně jsou tábory pro kategorii 7-11 let koncipovány pro děti na prvním stupni, děti po ukončené páté třídě se budou cítit lépe na táborech pro teenagery (12-14 let).

Nehodí. Tábory jsou určeny pro děti po první třídě.

Ano, v rámci dotačního programu Aktivní město můžete uplatnit příspěvek na letní příměstské tábory ve výši až 600 Kč. Příspěvek mohou uplatnit občané Prahy 5 a Prahy 6. Více informací naleznete na portálu www.aktivnimesto.cz.

Tereza (ČR), lektorka angličtiny a korejštiny

Máte další dotazy?

ZAVOLEJTE DO ŠKOLY

222 517 869

Na příjmu jsme po–pá, 9.00–17.00.

NAPIŠTE NÁM E-MAIL

Odpovíme vám obratem.

LINKA PRO SKUPINOVÉ KURZY

608 602 611

Na příjmu jsme po–pá, 9.00–17.00.