Kroužky angličtiny pro mateřské školyAngličtina pro mateřské a základní školy

Odpolední kroužky angličtiny

Děti s angličtinou seznamujeme prostřednictvím her, písniček a pohybu. Děti sedí na zemi v kroužku a společně se baví a hrají si. Zároveň se tím nepřímo také učí. Metodika vychází z přirozeného způsobu, jakým si děti osvojují mateřský jazyk.

Během 1 roku se děti naučí přes 100–150 základních anglických slovíček, které budou umět používat v jednoduchých větách.

Kroužky angličtiny organizujeme v místě vaší školky. Lektor k dětem dojíždí jednou nebo dvakrát týdně. Lekce trvají 30 minut. Po delší dobu děti nedovedou udržet plnou pozornost. Školní rok se dělí na 2 pololetí o 16 týdnech, která trvají od října do konce ledna a od února do konce května. Čas a den výuky přizpůsobíme vašim požadavkům.

Podle vašeho zadání kroužek povede český lektor, nebo rodilý mluvčí. Všichni lektoři mají pro výuku předškolních dětí odbornou kvalifikaci.

Děti budou při výuce provázet dva kamarádi, nosálek Nasula a kluk Tyky, kteří uvedou každý tematický celek krátkým anglickým příběhem ze svého života. Děti se tak s novou látkou budou seznamovat nepřímo prostřednictvím zábavných příběhů a her.

Důsledně uplatňujeme 10 zásad vzdělávání předškolních dětí podle Výzkumného ústavu pedagogického v Praze. Pro potřeby skupinové výuky v mateřských školách jsme ve spolupráci se zkušenou metodičkou Mgr. Janou Skalovou připravili učebnice, lektorské manuály a metodické listy pro domácí přípravu. Nově se děti učí slovíčka v on-line sešitě angličtiny.

Dopolední výuka angličtiny

Na rozdíl od kroužků angličtiny se dopoledního vyučování účastní všechny děti ve třídě. Díky tomu je cena mnohem příznivější a děti se tak s angličtinou setkávají 6–10 hodin týdně.

Podle vašeho zadání povede vyučování český lektor, nebo rodilý mluvčí. Všichni lektoři mají pro výuku předškolních dětí odbornou kvalifikaci.

Máte zájem o výuku angličtiny ve vaší škole?

Vyplňte poptávkový formulář, rádi se s vámi sejdeme a výuku vám představíme.

Učebny jazykové školy Praha (9× v Praze na metru)

ANDĚL

Na Bělidle 28, Praha 5

BUDĚJOVICKÁ

Pacovská 31, Praha 4

DEJVICKÁ – Santinka

Nám. Na Santince 2, P 6

FLORENC

Ke Štvanici 4, Praha 8

HRADČANSKÁ

M. Horákové 64/101, P 6

KOBYLISY

Trojská 46/8, Praha 8

NÁMĚSTÍ MÍRU

nám. Míru 15, Praha 2

NÁMĚSTÍ MÍRU

Slezská 1, Praha 2

VYSOČANSKÁ

Kolbenova 1, Praha 9

Kanceláře jazykové školy

náměstí Míru 15, 120 00 Praha 2
náměstí Na Santince 2, 160 00 Praha 6
Podrobné kontakty

608 602 611

222 517 869

skola@spevacek.info