Lektoři jazykových kurzů

Za základ vysokého standardu výuky považujeme náš tým více než 200 zahraničních i českých lektorů. Naši lektoři splňují náročné požadavky Asociace jazykových škol. Samozřejmostí je odborné jazykové vzdělání a min. 2 roky pedagogické praxe. Jejich práci trvale prověřujeme, mj. pomocí zpětné vazby od našich studentů. Klademe důraz na dlouhodobé průběžné vzdělávání a dobré pracovní podmínky našeho lektorského týmu.

Rodilí mluvčí

Rodilí mluvčí pocházejí z celého světa a vedle cizího jazyka vám pomohou pochopit i kulturu své země, která je nezbytná pro skutečné zvládnutí daného jazyka. Nejde jen o angličtinu, ale i o ruštinu, němčinu, francouzštinu, japonštinu, italštinu, srbochorvatštinu, maďarštinu a další jazyky.

Daniel Jones

Daniel Jones, původem z USA, má magisterský titul z Liberty University, kde vystudoval dějiny umění. Má dlouholetou praxi ve vyučování jak dospělých, tak mladistvých, a to angličtiny i dalších předmětů. Je držitelem lektorského certifikátu TEFL.

Katie Ormes

Lektorka Katie Ormes, původem z Velké Británie, má v současné době pozastavené studium na University of Kent, obor Comparative Literature, aby mohla nasbírat zkušenosti a praxi. Absolvovala TESOL kurz na úrovni B v Oxford House, kde učila jak individuální, tak skupinové hodiny. Katie je metodická a komunikativní, vstřícná a otevřená potřebám studentů.

Neil Ware

Neil Ware je držitel mezinárodního lektorského certifikátu TEFL. V rámci své profesní praxe zastával manažerské místa v oblasti IT, prodeje a obchodu. V ČR se vyučuje angličtinu zejména ve firemních a individuálních kurzech, dále má zkušenosti s výukou teenagerů a dětí. Kromě lektorství angličtiny je trenérem Kung fu pro děti a dospělé.

Čeští lektoři

Čeští lektoři museli při studiu cizího jazyka zvládnout stejné obtíže jako vy, a jsou proto schopni vám přesně vysvětlit, jak na to, a poradit vám strategie, jak mluvit co nejlépe v co nejkratším čase. Naši lektoři jsou trénovaní, aby v hodinách co nejvíce používali cílový jazyk a k češtině se uchylovali, jen když je to nezbytně nutné.

Gabriela Peřestá

Gabriela Peřestá je mladá a oblíbená lektorka angličtiny a francouzštiny. Výuce v kurzech pro veřejnost se věnuje již od roku 2007. Je držitelkou mezinárodního lektorského certifikátu TEFL (Teaching English as a Foreign Language). Kromě výuky jazyků se studuje obecnou lingvistiku a francouzskou filologii na Univerzitě Karlově v Praze. Díky své empatii a individuálnímu přístupu patří Gabriela k nejoblíbenějším lektorkám našich skupinových kurzů.

Michal Šindelář

Michal Šindelář je absolventem bakalářského studia germanistiky na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Je držitel certifikátu, celosvětově uznávané zkoušky z německého jazyka – DEUTSCH C1. Výuce jazyků a vedení kurzů německého jazyka pro děti a dospělé se aktivně věnuje již od roku 2010.

Karina Karwacká

Karina Karwacká vystudovala bakalářské program na Pedagogické fakultě Karlovy Univerzity obor Učitelství v mateřských školkách. Je držitelkou lektorského certifikátu TEFL. Kromě výuky dětí učí i dospělé a pomaturitní studenty, praxi má i s výukou dětí ve Velké Británii.

Učebny jazykové školy Praha (9× v Praze na metru)

ANDĚL

Na Bělidle 28, Praha 5

BUDĚJOVICKÁ

Pacovská 31, Praha 4

DEJVICKÁ – Santinka

Nám. Na Santince 2, P 6

FLORENC

Ke Štvanici 4, Praha 8

HRADČANSKÁ

M. Horákové 64/101, P 6

MŮSTEK

Vodičkova 41, Praha 1

NÁMĚSTÍ MÍRU

nám. Míru 15, Praha 2

NÁMĚSTÍ MÍRU

Slezská 1, Praha 2

VYSOČANSKÁ

Kolbenova 1, Praha 9

Kanceláře jazykové školy

náměstí Míru 15, 120 00 Praha 2
náměstí Na Santince 2, 160 00 Praha 6
Podrobné kontakty

800 100 620

skola@spevacek.info