Domů » Jazykové kurzy pro veřejnost » Pomaturitní studium » charakteristika studia

Charakteristika pomaturitního studiaCharakteristika pomaturitního studia

Program pomaturitního studia

  • velmi malé studijní skupinky (10–14 studentů)
  • 20 vyučovacích hodin týdně
  • denně 9.30–12.45 (japonština 9.00–12.15)

Cílem programu pomaturitního studia jazyků je naučit vás komunikovat v cizím jazyce a připravit vás k mezinárodně uznávaným zkouškám.

Garance složení mezinárodně uznávané zkoušky

Na závěr studia složíte příslušné mezinárodní zkoušky z jazyka. Cambridge English pro angličtinu, Goethe certifikáty pro němčinu, DELE pro španělštinu, DELF pro francouzštinu a Japanese Language Proficiency Test pro japonštinu. Zkoušky pokrývají všechny čtyři jazykové dovednosti (poslech, mluvení, porozumění textu a psaní) a posuzují schopnost kandidátů dorozumět se v autentických životních situacích. Věříme, že pokud se s námi během roku budete na zkoušku zodpovědně připravovat, jistě ji na závěr studia složíte, proto jsme se rozhodli, poskytnout vám garanci složení zkoušky.

Rozřazovací testy, jazykové úrovně

Vstupní jazykové úrovně jednotlivých kurzů (začátečník až pokročilý) jsme nastavili s ohledem na to, aby studenti po absolvování pomaturitního studia byli schopni složit odpovídající mezinárodně uznávanou zkoušku.
V rámci přijetí ke studiu absolvujete písemný rozřazovací test a ústní jazykový pohovor. Na základě výsledků testu a pohovoru pak společně s vámi zvolíme odpovídající jazykovou úroveň a vhodný kurz.

Učebnice a doprovodné materiály

Pracujeme s nejmodernějšími učebnicemi cizích jazyků, které podporují takzvanou komunikativní metodu. Učebnice kladou důraz na schopnost domluvit se, moderní slovní zásobu, denně využitelné fráze a srozumitelné vysvětlení gramatiky. K učebnicím jsou přiložena originální CD s poslechy, které se používají v hodinách. Výuka je doplněna o další studijní materiály vydané speciálně pro přípravu k mezinárodně uznávaným zkouškám. Jednotlivé tituly naleznete na stránkách pomaturitního studia angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, japonštiny.

Učebny

Pro pomaturitní kurzy využíváme stejné prostory jako pro kurzy pro veřejnost. Při rezervaci pomaturitního studia si můžete zvolit preferovanou učebnu v následujících lokalitách v těsné blízkosti metra: Florenc, Můstek, Náměstí Míru, Hradčanská, Anděl, Vysočanská a Budějovická.
Učebny jsou moderně vybavené. Je v nich k dispozici počítač s trvalým připojením k internetu a reproduktory, chytrá televize s připojením na internet, CD a DVD přehrávač a připojení k internetu přes Wi-Fi. K dispozici je malá kuchyňka a automat na stolní vodu.

Zeptejte se na cokoli o pomaturitním studiu.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.