Domů Jazykové kurzy pro veřejnost O nás

Profil společnosti

Profil společnosti

Představujeme se

Od roku 1993 se zaměřujeme jazykové služby nejvyšší kvality:

Překlady, korektury a tlumočení – dodáváme pod značkou SPĚVÁČEK překladatelská agentura

Jazykové kurzy

  • Firemní jazykové kurzy – zajišťuje SPĚVÁČEK vzdělávací centrum
  • Jazykové kurzy pro veřejnost – zajišťuje SPĚVÁČEK jazyková škola

V roce 2011 jsme realizovali 67 000 vyučovacích hodin a přeložili 55 000 stránek textu.

Máme zavedený systém managementu kvality podle ISO 9001 a systém bezpečnosti podle ISO 27001, který zaručuje maximální bezpečnost informací, které nám svěřují naši zákazníci.

Jsme členy česko-německé a americké obchodní komory a také profesních asociací ACTA, AJŠA a ACERT.

Překlady a tlumočení

Nabídka pro naše zákazníky zahrnuje veškeré typy překladů, tlumočení a korektur.

Překládáme více než 50 jazyků a jejich kombinací. Překlady provádějí profesionálové, rodilí mluvčí s potřebnými odbornými znalostmi. Síť našich překladatelů a tlumočníků pokrývá celou Evropu. Naše překladatele naleznete i v Asii a Americe. Od roku 2010 provádíme část korektur spěšných překladů v Austrálii. Díky kvalitě a spolehlivosti si nás jako dodavatele a partnery pro překlady do jazyků střední a východní Evropy vybraly více než tři desítky západoevropských překladatelských agentur.

Od roku 2005 patříme mezi smluvní překladatelské agentury Rady Evropské unie.

Jazykové kurzy

V našem týmu naleznete více než 200 vysoce kvalifikovaných lektorů. Jako člen ACERT splňujeme nejpřísnější kritéria na kvalifikaci lektorů a kvalitu výuky.

Jsme akreditovaným testovacím centrem pro mezinárodní jazykové zkoušky TOEIC a akreditovanou školou dle vyhlášky MŠMT č. 322/2005 Sb.

Zajišťujeme výuku angličtiny, češtiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, francouzštiny a dalších jazyků v kurzech pro veřejnost, jakož i komplexní vzdělávací programy a specializované kurzy pro firemní klientelu.

V naší nabídce najdete individuální a skupinové kurzy obecného i obchodního jazyka, konverzační kurzy, intenzivní přípravné kurzy ke složení mezinárodních jazykových zkoušek nebo semináře odborného jazyka.

Velkou pozornost věnujeme výuce dětí a mládeže. Pro maturanty připravujeme kromě jednoletého pomaturitního studia angličtiny a japonštiny také speciální přípravné kurzy k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ. Angličtinu vyučujeme ve více než 40 mateřských a základních školách.

Pro studium můžete využít naše učebny v atraktivních lokalitách na Praze 1, 2, 4, 5 a 6.

 

Věříme, že naše služby uspokojí i vaše nároky a potřeby.