Domů » Jazykové kurzy pro veřejnost » Skupinové kurzy » Praha 1

Jazykové kurzy Praha 1Jazykové kurzy Praha 1

Semestrální kurzy

Jazykové kurzy v zimním semestru 2016/17 začínají 3. 10. 2016 a končí 3. 2. 2017. Semestrální kurzy trvají 16 týdnů, intenzivní kurzy 10 týdnů. Výuka probíhá 1× nebo 2× týdně, délka lekce je 2×45 minut.

Charakteristika kurzů

  • srozumitelná a zábavná forma výuky
  • příprava na běžnou každodenní konverzaci
  • důraz na zlepšení komunikačních dovedností
  • malé skupiny 4–12 účastníků
  • kurzy vhodné pro dospělé i mládež
  • lektoři s jazykovým vzděláním a pedagogickou praxí

JAZYKOVÉ KURZY – MŮSTEK

Vodičkova 41 (pasáž Světozor), Praha 1 – MAPA

V našem e-shopu jazykových kurzů snadno a rychle vyhledáte a objednáte:

Pokud jste zde nenašli svůj jazyk, v dané lokalitě se nevyučuje. V případě, že máte i přesto zájem o výuku v této
lokalitě, můžeme vám nabídnout individuální výuku.

Zde najdete informace, jak rezervovat a objednat skupinový jazykový kurz.

Nejste si jisti svojí jazykovou pokročilostí? Vyzkoušejte náš on-line rozřazovací test.

Vyberte si z našich kurzů i v jiných lokalitách: PRAHA 2 | PRAHA 4 | PRAHA 5 | PRAHA 6 | PRAHA 8 | PRAHA 9

Při výuce v jazykových kurzech v Praze 1 se můžete těšit na příjemné prostředí v našich nově zrekonstruovaných učebnách. V hodinách budete využívat širokoúhlé HD televizory, audiovizuální pomůcky, Apple TV a jiné vybavení. Lektoři mají k dispozici notebooky a iPady. Samozřejmostí je vysokorychlostní připojení k WiFi internetu a stolní voda zdarma.

Jak probíhá výuka?

Metodika výuky reflektuje zábavnou a srozumitelnou formu studia, v kurzech využíváme multimediální techniku a moderní učebnice, naše výuka se tím stává maximálně interaktivní. Profesionální lektoři jsou zárukou vašeho rychlého jazykového pokroku. V našich jazykových kurzech se naučíte aktivně komunikovat v běžném užití cizího jazyka.

Základy našich kurzů stavíme na komunikativní formě výuky, tomu jsou uzpůsobeny také pečlivě vybírané studijní materiály. Kromě učebnic budete od lektorů dostávat naše vlastní materiály ať už v tištěné nebo elektronické formě a aktuální úryvky z novin a časopisů. Lektoři také využívají speciální výukové webové stránky určené pro studium jazyků. Program našich kurzů vás mimo jiné směřuje ke splnění některé z mezinárodně uznávaných zkoušek.

V našich kurzech vyučují pouze lektoři s akademickým vzděláním a několikaletou praxí nebo certifikovaní rodilí mluvčí. Na kvalitu lektorského týmu pravidelně dohlíží vedení školy.

Intenzita jazykových kurzů

1× 90 minut týdně – kurzy probíhají v kterýkoli den od pondělí do čtvrtka v odpoledních a večerních hodinách.

2× 90 minut týdně – kurzy probíhají v kombinaci pondělí a středa nebo úterý a čtvrtek v odpoledních a večerních hodinách.

V obou variantách kurzů proberete během roku stejný počet lekcí. V kurzech s výukou 2× 90 min. týdně budete každému tématu věnovat podrobněji, je zde například také prostor pro opakování. K dokonalému zvládnutí látky využijete další doplňkové materiály, kurzy obsahují rozšířenou slovní zásobu a více cvičení. U kurzů 1× 90 byste měli věnovat větší pozornost samostudiu.

Pořádáme jazykové kurzy v Praze v osmi lokalitách vždy v blízkosti stanic metra.