Domů » Jazykové kurzy pro veřejnost » e-Learning

e-learningE-learning

E-learning je vzdělávací proces využívající informační a komunikační technologie k tvorbě kurzů, k distribuci studijního obsahu, komunikaci mezi studenty a pedagogy a k řízení studia.

S e-learningem se setkáte již v úvodu kurzů, kdy s jeho využitím otestujete své znalosti jazyka a zvolíte si odpovídající náročnost kurzu. Následně vám e-learning bude sloužit jako doplňková studijní metoda při skupinové nebo individuální výuce.

MOBILE Learning

MOBILE Learning je doplňkem docházkových jazykových kurzů a může být součástí individuální i skupinové výuky. Umožňuje výuku probírané slovní zásoby pomocí vašeho mobilu.

Výuka slovíček v mobilním telefonu

Základem služby je JAVA aplikace LIVE Teacher pro mobilní telefony, do které si nahráváte tematicky zaměřené okruhy slovíček. Při průběžném studiu slovní zásoby si LIVE Teacher pamatuje dříve dosažené výsledky a zkouší vás přednostně ze slovíček, která vám dělají potíže.

Práce s aplikací LIVE Teacher je jednoduchá a intuitivní. Nemusíte mít žádné speciální technické znalosti počítačů nebo mobilních telefonů. Vlastní obsluhu aplikace zvládnete za 5 minut.

Centrální správa slovíček

Dalším prvkem MOBILE Learningu je centrální správa slovní zásoby na Internetu. K dispozici máte slovní zásobu probranou v rámci vašeho docházkového kurzu a dále řadu obecných témat (kancelář, obchod, sport, měsíce atd.). Při nahrávání slovíček z Internetu pouze zvolíte téma, které se má uložit do vašeho mobilu. Vše ostatní je plně automatické. Na Internetu si navíc můžete vytvářet také témata vlastní.

Slovníky pro mobilní telefon

Výukový program LIVE Teacher doporučujeme doplnit o některý ze slovníků pro mobilní telefony z řady LIVE Dictionary. K dispozici jsou obousměrné slovníky pro kombinace jazyků čeština, angličtina, francouzština, italština, maďarština, němčina, nizozemština, polština, portugalština a španělština. Anglické slovníky navíc obsahují fonetický přepis výslovnosti.

Slovníky jsou automaticky propojeny s aplikací LIVE Teacher. Vyhledaná slovíčka si proto snadno zkopírujete i do výukového programu.

Licence

Aplikaci LIVE Teacher a slovníky LIVE Dictionary dodává a vyvíjí společnost Utisoft. Pro studenty docházkových kurzů Agentury SPA a Jazykové školy Spěváček platí sleva 30 %. Centrální správu slovíček poskytujeme studentům docházkových kurzů již v rámci ceny kurzů.

Podpora mobilních telefonů

Službu MOBILE Learning podporuje většina mobilních telefonů, které jsou nyní na trhu nebo byly zakoupeny v uplynulých dvou letech. Kompatibilitu vašeho telefonu si snadno ověříte na stránkách spol. Utisoft.

Další informace

Podrobné informace o aplikaci LIVE Teacher a slovnících LIVE Dictionary včetně bezplatné demoverze naleznete na stránkách www.utisoft.com. Otázky ohledně MOBILE Learningu nebo objednávky zasílejte na adresu info@jazykovka.info.