Domů » Jazykové kurzy pro veřejnost » Doplňkové studijní materiály

Doplňkové studijní materiály JŠ SPĚVÁČEK

Studujeme jazyky je portál určený studentům našich kurzů anglického jazyka. Každý týden v pondělí zde najdete nové studijní materiály, které využijete buď v rámci výuky angličtiny v hodinách s lektorem, nebo při samostudiu.

phrase_big

Phrase of the Week

Představujeme vám užitečné fráze, které rodilí mluvčí v běžném životě používají, ale které v učebnicích často nenajdete.

mindmap_big

Mindmapy

V mindmapách nová slovíčka přiřazujeme k centrálnímu pojmu, se kterým logicky souvisí. Při studiu si je pak rychleji a lépe zapamatujete.

Czenglish

Čechismy jsou chyby, které do angličtiny podvědomě přenášíme z mateřského jazyka. Dopouštíme se jich při výslovnosti, v gramatice i slovní zásobě. V rubrice Czenglish lektor Mark Pickering odhaluje ty nejčastější a radí, jak se s nimi vypořádat.

headline_big

Headline English

Připravujeme pro vás zkrácené texty článků publikovaných na předních zpravodajských serverech, doplněné o otázky a výklad klíčových slovíček.

writing_big

Business Writing

V rubrice Business English vás seznamujeme s nejdůležitějšími pravidly moderní anglické obchodní korespondene. Autorkou rubriky je Dalice Trost.

minitest_big

MiniTest

Díky krátkým testům si zábavnou formou procvičíte slovní zásobu a zároveň si ověříte své aktuální znalosti.

Studijní Newsletter

Každé pondělí zveřejňujeme nové doplňkové studijní materiály pro studenty kurzů angličtiny v naší jazykové škole SPĚVÁČEK. Abychom vám usnadnili přístup k nově zveřejněným materiálům, zasíláme vám e-mailem pondělní newsletter, ve kterém najdete jejich přehled pro nadcházející týden.

Máte-li o zasílání zájem, přihlaste se k odběru:

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit, stačí zaslat odpověď na kterýkoli e-mail
a do předmětu či textu zprávy uvést „nezasílat“.