Domů » Jazykové kurzy pro veřejnost » Angličtina pro děti

Angličtina pro dětiAngličtina pro děti

Výuka angličtiny pro děti předškolního a mladšího školního věku má v naší jazykové škole 14letou tradici. Kroužky každoročně navštěvuje 600 dětí ve 40 školkách a k dalším dětem docházíme domů.

Angličtinu pro děti vyučujeme jako:

Seznamte se s naší výukou:

Angličtina je melodická a dětem se dobře vyslovuje a pamatuje. Toho se dá velmi dobře využít při výuce. Nepoužíváme klasickou metodu se slovy jako prvky. Děti s angličtinou seznamujeme prostřednictvím her, písniček a pohybu viz ukázková videa z výuky angličtiny. Děti sedí na zemi v kroužku a společně se baví a hrají si. Zároveň se tím nepřímo také učí. Metodika vychází z přirozeného způsobu, jakým si děti osvojují mateřský jazyk. Hra je nejlepší cestou, jak děti motivovat a koncentrovat. Během jednoho roku se naučí přes 100–150 základních anglických slovíček, které budou umět používat v jednoduchých větách. Podrobnosti naleznete v sekci metodika.

Důsledně uplatňujeme 10 zásad vzdělávání předškolních dětí podle Výzkumného ústavu pedagogického v Praze. Pro potřeby skupinové výuky v mateřských školách jsme ve spolupráci se zkušenou metodičkou Mgr. Janou Skalovou připravili učebnice, lektorské manuály a metodické listy pro domácí přípravu. Nově se děti učí slovíčka v on-line sešitě angličtiny.

Naším posláním je, aby si děti k angličtině vytvořily kladný vztah pro budoucnost.

Zeptejte se na cokoli o angličtině pro děti.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.